• SerialeNajwyższy czas na Kompanię braci w czasach współczesnych. Może być nią Six od HBO – recenzja Spider’s Web
  • SerialeLegion to serial o superbohaterze? A gdzie tam, to małe dzieło sztuki. Nie pamiętam, kiedy mnie tak coś w TV zaintrygowało
  • TVSherlock rozwiązał ostatnią zagadkę i zostawił nas z ogromnym uczuciem niedosytu – recenzja Spider’s Web
  • YouTubeO tym jak Macierewicz i Misiewicz ukradli trzeci odcinek Ucha Prezesa

Twórcy Power Rangers odsłaniają karty. Na zwiastunie jest Rita, Złoty, kitowcy, Zordon oraz Zordy

Myślałem, że wytwórnia Lionsgate do końca będzie ukrywać wszystkie atuty filmu Power Rangers. Zmusiłoby to ciekawych produkcji widzów do wizyty w kinie. Tak się nie stało. Nowy zwiastun zdradza wszystko.

Czarnoskóry latynos Miles Morales będzie gwiazdą nowego filmu Spider-Man, ale i tak zostaje w cieniu Petera Parkera

W filmowym uniwersum Marvela to Peter Parker zakłada ikoniczny kolorowy strój i tłucze nocami złoczyńców po łbie. Miles Morales, czyli kolejny komiksowy Spider-Man dostanie swój własny film, ale nie będzie to hollywoodzka produkcja w ramach MCU.

Netflix idzie jak burza. Reed Hastings chwali się tym, ile osób płaci za dostęp do usługi

Netflix pochwalił się wynikami za ostatni kwartał. Są dowodem na to, że zeszłoroczna decyzja o globalnej ekspansji była strzałem w dziesiątkę. Firma podjęła też kilka lat temu świetną decyzję o tworzeniu własnych produkcji.

Gorillaz prezentuje nowy utwór po 6 latach! To się nazywa powrót

Tak, tak, tak! Płyta Gorillaz się zbliża. Na razie to tylko jeden krok, ale i tak możemy się cieszyć. Zespół wypuścił nowy kawałek. Pierwszy od sześciu lat.

Nowy zwiastun filmu Logan pokazuje, że bycie ojcem to piekielnie trudna sprawa

Zwłaszcza, jeżeli twoim wychowankiem jest młoda mutantka wyposażona w śmiercionośne ostrza. To ona jest główną bohaterką nowego zwiastuna filmu Logan.

Wiemy, o czym opowie nowy sezon „American Crime Story”. Tematem będzie słynny seksskandal

Ryan Murphy nie próżnuje. Choć w ubiegłym roku obejrzeliśmy dopiero pierwszy sezon „American Crime Story”, który opowiedział o sprawie O.J. Simpsona, słynnego sportowca i aktora, oskarżonego o zabicie własnej żony, wiemy już o czym opowiedzą dwie kolejne serie. Teraz poznaliśmy temat czwartego z kolei sezonu, który – jak się okazuje – przedstawi historię seksskandalu z udziałem m. in. Moniki Lewinsky.

Wspaniały sir Patrick Stewart zagra kupę. A konkretniej, emotkę-kupę

Cudowny aktor, niepowtarzalna postać i głos. Moje dzieciństwo, kapitan Picard. No cóż, następna rola mojego bohatera to film zapowiadający się na żenadę roku. Patrick Stewart zagra bowiem emotkę symbolizującą kupę. Nie żartuję.

Padł historyczny rekord. Spirited Away nie jest już najlepiej zarabiającym anime na świecie

Świetne Spirited Away: W krainie Bogów nieprzerwanie dzierżyło tytuł najbardziej dochodowego anime na świecie. Aż do teraz. Wynik utrzymany przez 16 długich lat został pobity!

Najwyższy czas na Kompanię braci w czasach współczesnych. Może być nią Six od HBO – recenzja Spider’s Web

Nareszcie solidny, ciekawie prowadzony, realistyczny serial wojenny. Obejrzałem pilot serialu Six, który debiutuje w HBO. Jest naprawdę dobrze.

Koniec przerwy! Jeszcze w tym roku A Perfect Circle uwiedzie nas nową płytą!

Tak bardzo rozpaczamy z braku aktywności Toola, że zapomnieliśmy, że A Perfect Circle również zamilkł. Na szczęście, ta bolesna przerwa była tymczasowa, a zespół zapowiada, że mamy na co czekać.

Polska polityka nigdy nie była tak elektryzująca. „Wotum nieufności” – recenzja Spider’s Web

Remigiusz Mróz to najgłośniejsze nazwisko polskiej literatury ostatnich lat. Człowiek, który „pisze rocznie więcej książek, niż przeciętny Polak czyta” i którego powieści od dłuższego czasu z marszu lądują na listach bestsellerów. Czy jego najnowsza powieść „Wotum nieufności” trzyma poziom?

Twórca Marsjanina kusi nas nowym serialem

Zarówno książka Marsjanin autorstwa Andy’ego Weira, jak i jej ekranizacja, okazały się dziełami zaskakująco dobrymi. Tym bardziej cieszy mnie wieść, że Weir zechce się sprawdzić w zupełnie nowej formie.