Samsung Soundbar HW-K90

Zewnętrzne kolumny są świetne, ale zabierają mnóstwo miejsca w salonie. W niewielkim mieszkaniu lepszym pomysłem może okazać się soundbar, a model HW-K950 firmy Samsung trudno nazwać kompromisem. 15 wbudowanych głośników, każdy z oddzielnym wzmacniaczem, zapewniają bardzo dobrze brzmienie w filmach czy grach, a dodatkowe kanały odtwarzania dedykowane głośnikom skierowanym do góry zapewniają bardzo przyjemną głębię i przestrzeń.

Cena od 6499 zł

Asus Transformer 3 Pro

Linia Transformer ma wielką tradycję, a jeden z jej najmłodszych reprezentantów to kawał świetnej maszyny. Transformer 3 Pro firmy Asus to świetne urządzenie zarówno do pracy, jak i doprzeglądania Internetu „po godzinach”. Znakomicie wyposażona, bardzo dobrze skonstruowana, zgodna z najnowszymi standardami i długo pracująca na akumulatorze – to jedna z najlepszych hybryd na rynku, która w niczym nie ustępuje konkurencji.

Cena od 5999 zł

Microsoft Lumia 650

Szukasz telefonu bez bajerów, który po prostu działa i ułatwia ci pracę? Lumia 650 została zaprojektowana z myślą o tobie. To telefon, który ponad lans i szpan stawia na użyteczność i pragmatyczność. Jest świetnie zabezpieczony przed cyberprzestępcami i posiada wbudowaną usługę Office 365 od Microsoftu, a także, dzięki wbudowanemu Windows 10, uruchomi większość programów, które najprawdopodobniej wykorzystujesz również na twoim komputerze.

Cena od 499 zł

iiyama XU2492HSU

24-calowa iiyama XU2492HSU wyróżnia się swoją cieniutką ramką i minimalistycznym wzornictwem. Matryca IPS zapewnia nie tylko świetne odwzorowanie barw, ale też szerokie kąty widzenia. Jednak to, co szczególnie ciekawi, to rozwiązania redukujące emisję niezdrowego, niebieskiego światła oraz eliminujące migotanie obrazu. A to oznacza, że jeżeli spędzasz mnóstwo czasu przed komputerem, ten monitor jest świetną propozycją dla twoich oczu.

Cena od 749 zł

Civilization VI

Legendarna, kultowa już seria Civilization doczekała się szóstej odsłony. Na czym polega gra? Na tym, co zawsze. Zaczynasz w starożytności jako skromna wioseczka, a twoim celem jest wysłanie człowieka w podróż międzygwiezdną. Niesłychanie wciągająca gra strategiczna; złodziej czasu, od którego trudno się oderwać. Na szczęście, jednocześnie kształtujący wiedzę i wyobraźnię.

Cena od 199 zł

Podobało się?
Udostępnij!