Newsletter Spider’s Web

Każdego dnia na Spider’s Web pojawia się kilkanaście tekstów. Są to zarówno artykuły, felietony, recenzje, analizy jak i gorące newsy. Aby być na bieżąco z tematami związanymi z nowymi technologiami polecamy dodanie Spider’s Web do czytnika RSS oraz polubienie nas na Facebooku lub obserwowanie na Twitterze.

Jeśli chcesz raz w tygodniu otrzymywać podsumowanie ostatnich dni, składające się ze starannie wyselekcjonowanych publikacji, najlepszych recenzji, felietonów oraz artykułów powinieneś zapisać się do naszego newslettera.

[subscribe]

Co zawiera Newsletter Spider’s Web?

newsletter spidersweb

Newsletter jest przygotowywany i wysyłany w każdy poniedziałek. Zawiera podsumowanie minionego tygodnia, na które składają się najważniejsze wpisy z ostatnich dni, najczęściej czytane i komentowane publikacje oraz newsy, których po prostu nie wypada przegapić.

Jak się zapisać do newslettera?

Chcesz otrzymywać nasz cotygodniowy newsletter, to świetnie! Jedyne co musisz zrobić, to w polu poniżej wpisać swój adres e-mail.

[subscribe]

Super. Teraz wyślemy do ciebie wiadomość z potwierdzeniem rejestracji, musisz kliknąć w link w niej zawarty – to bardzo ważne, inaczej nie dostaniesz naszego newslettera i przyszły poniedziałek nie będzie tak fajny, jakby mógł być.

Zapisując się do newslettera akceptujesz regulamin Spider’s Web, który zawsze znajdziesz w tym miejscu. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz się wypisać z cotygodniowej subskrypcji – będzie nam smutno, ale nadal pozostaniemy kumplami.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące Newslettera Spider’s Web lub uważasz, że powinniśmy coś zmienić, napisz do nas. Czekamy na twoją opinię pod adresem newsletter@spidersweb.pl.

Czy można prosić o więcej?

spidersweb newsletter

Jeśli uważasz, że newsletter wysyłany przez nas raz w tygodniu, to zdecydowanie za rzadko możemy się umówić, że do twojej skrzynki będą trafiały częściej informacje o ważnych sprawach ze świata nowych technologii.

Musimy jednak wiedzieć, że rzeczywiście tego od nasz oczekujesz. Dlatego też zamieściliśmy tutaj ankietę, w której możesz zagłosować, jak często powinniśmy się z tobą kontaktować. Nie lubisz ankiet? Możesz nam o tym powiedzieć na maila.

Jeśli twoja opinia nie będzie odosobniona i spotkamy się z większym zapotrzebowaniem na częstszą korespondencję, to na pewno coś z tym tematem zrobimy.

Do przeczytania,
Blogerzy Spider’s Web

Advertisement