Witaj na Blog Forum Spider's Web!

Blog Forum Spider's Web - to nowe miejsce na Spider's Web, gdzie każdy z Czytelników może publikować własne teksty na tematy około technologiczne, dyskutować z innymi uczestnikami Blog Forum, czy też zasięgać porad na tematy związane z produktami i usługami technologicznymi. Projekt powstał we współpracy z partnerem Spider's Web, firmą Nokia, która jest fundatorem nagród dla najlepszych użytkowników Blog Forum Spider's Web - każdego miesiąca do wygrania jest smartfon Nokia Lumia 800.

Aby publikować na Blog Forum należy się zarejestrować. Po potwierdzonej rejestracji, użytkownik Blog Forum może publikować teksty, które będą pojawiać się na stronie głównej Blog Forum.

Dodawanie tekstów odbywa się w następujący sposób: po zalogowaniu wystarczy kliknąć w pole 'dodaj tekst' i uzupełnić formularz składający się z pól: tytuł artykułu oraz treść artykułu. Należy także wybrać jedną z pięciu kategorii tematycznych wpisu (mobile, oprogramowanie, sprzęt, newsy, pytania i porady, inne). Można również dodać zdjęcie, które będzie ilustrowało wpis - nie jest to jednak warunek konieczny przy publikacji. Po wykonaniu tych czynności tekst zostanie opublikowany na stronie głównej Blog Forum.

Układ strony głównej Blog Forum ma charakter blogowy, czyli chronologiczny - kolejne teksty pojawiają się jako pierwsze na liście spychając wcześniej opublikowane teksty. Najciekawsze teksty i dyskusje są wyróżnianie na stronie głównej Blog Forum przez Moderatorów Blog Forum, którymi (na razie) są wybrani członkowie Redakcji Spider's Web. Dodatkowo, do nawigacji pomiędzy wpisami z poszczególnej tematyki służy pięć kategorii tematycznych.

Na początku każdego miesiąca Redakcja Spider's Web dokonuje wyboru Blogera Miesiąca Blog Forum Spider's Web, który nagradzany jest smartfonem Nokia Lumia 800. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym Regulaminem tego konkursu.

Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się:

Jeśli zapomniałeś hasło - odzyskaj je.

Aby założyć konto uzupełnij poniższy formularz:

  • Niniejszy regulamin, (zwany dalej "Regulaminem"), określa ogólne warunki uczestnictwa w konkursie pod nazwą : "Blog Forum Spider’s Web" zwanym dalej "Konkursem".
  • Organizatorem Konkursu jest PRoBIZ Przemysław Pająk, z siedzibą przy ul. Góralska 13, 41-208 - Sosnowiec, zwane dalej "Organizatorem".
  • Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
  • W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zwane dalej "Uczestnikami". Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie pod warunkiem uzyskania zgody opiekuna prawnego lub przedstawiciela ustawowego na uczestnictwo w Konkursie.
  • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rejestracja na Blog Forum, potwierdzona wiadomością e-mail.
  • Konkurs zostanie ogłoszony na w serwisie www.spidersweb.pl
Ściągnij pełny Regulamin Blog Forum Spider's Web (PDF)