Wirtualne biuro prosto z Polski. Chmiuro ma w sobie wszystko, czego potrzeba do zarządzania firmą

Wirtualne biuro prosto z Polski. Chmiuro ma w sobie wszystko, czego potrzeba do zarządzania firmą

Slack miał zastąpić maila. Skype według wielu miał zniknąć w otchłani zapomnienia. Narzędzi usprawniających produktywność nie brakuje, ale tak naprawdę wciąż brakuje rozwiązania idealnego.

Czy Chmiuro może to zmienić?

Każde rozwiązanie, które ogranicza liczbę aplikacji i rozwiązań, uważam za dobre.

Jestem fanem rozwiązań, które sprawiają, że zamiast korzystać z kilku aplikacji czy usług mogę korzystać z jednej, uniwersalnej, która dostarcza najważniejszych funkcji bez konieczności przelogowywania się, otwierania kolejnych kart w przeglądarce, czy otwierania kolejnych aplikacji. Taką właśnie usługą jest Chmiuro.

Chmiuro to usługa, która w podstawowym założeniu skierowana jest do firm, ale w moim przekonaniu bez problemu odnajdą się w niej również freelancerzy i właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i osoby zarządzające domowym budżetem.

Co ją wyróżnia?

Kalendarz wydarzeń i zadań.

Czyli wszystko to, co z reguły dostępne mamy za pomocą Outlooka, kalendarza Google i aplikacji do obsługi zadań. W Chmiuro wszystko mamy w jednym miejscu.

 

Kilka wersji językowych.

Zarządzać projektami możemy w sumie w sześciu językach, ale nie to jest najważniejsze. W dobie wolnego rynku pracy, poszukiwanie pracowników poza granicami naszego kraju staje się normą. Dlatego niezwykle przydatne jest to, by także system CRM funkcjonujący w firmie był dostępny w wielu wersjach językowych.

 

Przechowywanie dokumentów i dzielenie się nimi.

Gdy dzisiaj mamy do dyspozycji aż tyle narzędzi do dysków on-line wydaje się to banał, ale czy tak jest w rzeczywistości? Niekoniecznie. Firmom zależy na tym, by ich dane były dostępne w jednym miejscu i taką opcję daje również Chmiuro.

 

Możliwość importu listy klientów.

Mało jest rzeczy tak irytujących, jak konieczność przeklepywania danych do systemu CRM. Tutaj w prosty i szybki sposób zaimportujemy wszystkie kontakty i dalej będziemy mogli nimi zarządzać bez najmniejszego problemu.

 

Moduł rozliczeń – wystawianie faktur na wprowadzone do systemu produkty i usługi

Zamiast aplikacji do wystawiania faktur możemy korzystać z jednego z narzędzi dostępnych w Chmiuro. To dobre rozwiązanie, bo dzięki niemu odchodzi nam kolejny login i hasło do zapamiętania.

 

Tagi – funkcjonalność oznaczania i szybkiego wyszukiwania treści.

By usprawnić swoją pracę, możemy posługiwać się tagami. Te docelowo posłużą temu, by łatwiej znaleźć istotne dla nas kontakty czy dokumenty. Już na samym początku pracy z programem warto zwrócić na nie uwagę.

 

Możliwość generowania raportów.

Raportów dla: kampanii, faktur, zadań, sprzedaży. Kolejna przydatna i bardzo przyjemna funkcja dla tych, którzy dbają o swoją firmę. Dzięki raportom dużo łatwiej prowadzić firmową dokumentację i trzymać kontrolę nad prowadzonym biznesem.

 

Prosta i przejrzysta wersja mobilna.

Mimo że Chmiuro nie posiada aplikacji mobilnej, to nie jest to żaden problem. Wersja mobilna strony jest na tyle dobrze zoptymalizowana, że do najważniejszych funkcji dotrzemy za pomocą każdego smartfona.

 

Możliwość zbiorczego eksportowania danych z systemu.

Import to nie wszystko. W przypadku danych finansowych, sprzedażowych, czy jakichkolwiek innych potrzebnych w funkcjonowaniu firmy dobrym rozwiązaniem jest ich eksport i możliwość przesłanie ich do współpracowników. Taką funkcję Chmiuro również posiada.

 

Możliwość założenia nawet do 100 kont Chmiuro na jednej licencji.

Nieważne, ilu pracowników mamy w firmie. Na jednej opłaconej licencji możemy założyć do 100 kont i dzięki temu nawet gdy nasza firma rozrasta się w niesamowitym tempie, będziemy w stanie nad nią zapanować za pośrednictwem aplikacji.

 

Jeżeli powyższe funkcje was nie zachęcają, to być może do rejestracji zachęci was model biznesowy Chmiuro.

Założenie konta na Chmiuro.pl jest darmowe, a po zarejestrowaniu się dostajemy dostęp do pełnej wersji serwisu. Wszystko po to, by sprawdzić wszystkie funkcje, działanie aplikacji i zdecydować, w jakim stopniu narzędzie będzie nam przydatne.

Chmiuro to coś więcej, niż tylko aplikacja do zarządzania projektami.

To usługa, dzięki której zlecanie i monitorowanie zadań, obieg dokumentów, kontakt z kontrahentami i współpracownikami, a także realizację wielozadaniowych projektów jest dostępne w jednym miejscu. To także system CRM, które powinien sprawdzić się w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości.

Oczywiście nie jest to system pozbawiony wad, ale związane są one głównie z kwestią złapania odpowiednich nawyków, które należy wyrobić sobie podczas pracy z programem. Przy natłoku podobnych aplikacji z pewnością znajdzie ona swoich zwolenników.

Zwłaszcza mając na uwadze fakt, że jest to aplikacja tworzona przez polskich programistów, którzy według wielu rankingów są jednymi z najlepszych na świecie. Dlaczego jest to ważne?

Bo Chmiuro aspiruje również do tego, by jako usługa stać się jedną z najlepszych platform tego typu na świecie.

Dołącz do dyskusji

Advertisement