Internet wypowiedział wojnę youtube’owej patologii. Popularny youtuber pod ostrzałem

Artykuł/Media 15.04.2017
Internet wypowiedział wojnę youtube’owej patologii. Popularny youtuber pod ostrzałem

Społeczność skupiona wokół streamera DanielMagical wzięła sobie za cel zniszczenie youtuberów taplających się w patologicznym, pełnym wyzwisk i chamstwa bagnie.

Po Medusie, który stracił partnerstwo sieci, przyszła kolej na Rafonixa.

Kim jest Rafonix?

Jego prawdziwe imię i nazwisko to Marcin Krasucki. To youtuber, który zajmuje się przede wszystkim graniem w gry. Jego kanał subskrybuje 277 tys. osób, ale o prawdziwej sile świadczy jego facebookowa grupa, która ma 79 tys. członków.

Rafonix robi także streamy na żywo, w których popisuje się swoją nienaganną polszczyzną, tolerancją w stosunku do osób innych wyznań i niepełnosprawnych, a także zdrowymi relacjami rodzinnymi. Kiedy jakiś widz ma problem, może się zgłosić do Rafonixa z prośbą o radę, a ten na pewno nie zostawi go w potrzebie. Z takiego obywatela jest również dumne miasto Białystok, rozsławione na całą Polskę glorią Rafonixa.

Nie wierzycie? Zobaczcie sami jego filmy:

Wydaje się jednak, że decydujący wpływ na wydarzenia ostatnich dni miał poniższy film, w którym Rafonix groził nowemu idolowi Wykopu – DanielowiMagical, o którym pisałem przed tygodniem:

Dopiero wtedy za Rafonixa wzięła się społeczność Wykopu, gdzie opublikowano petycję do sieci partnerskiej Epic Masters, z którą związany jest Rafonix. Na jej reakcję nie trzeba było długo czekać.

Sieć Epic Makers wypowiada umowę Rafonixowi.

Bardzo przepraszamy wszystkich, którzy zostali urażeni jego nagraniami i sposobem zachowania. Nie chcemy propagować agresji i przemocy w internecie i jest nam bardzo przykro, że pan Marcin pomimo naszych próśb nie poprawił swojego zachowania – napisała sieć.

Choć Epic Masters zarzeka się, że z rozwiązaniem umowy nie miała związku akcja na Wykopie, to trudno w to uwierzyć, bo oba wydarzenia zgrały się idealnie w czasie.

Zastanawia mnie jednak to, jak taki ktoś jak Rafonix pozyskał partnerstwo sieci Agory? Przecież wystarczy zobaczyć choć jedno jego wideo, aby – jak to się mówi – „dostać raka”. Być może standardy pozyskiwania współpracowników powinny być znane, bo w tej chwili wygląda to tak, jakby liczyły się jedynie słupki oglądalności.

Wykop: to jeszcze nie koniec.

Użytkownicy Wykopu zapowiadają, że to jeszcze nie koniec i będą dalej walczyli z bagnem polskiego YouTube’a, co szczerze pochwalam. Następny na celowniku: Isamu.

Choć popieram akcję Wykopu, to muszę również zauważyć, że ten sam portal również bardzo często promuje patologiczne zachowania, m.in. w osobie DanielaMagicala. Nierzadko Mikroblog wypełnia hejt, stalking czy rasizm, a poziom humoru niewiele odbiega od rynsztokowego.

Ta akcja pokazuje, że nie ma zjawisk jednoznacznie czarnych albo białych.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

 • Vegeta

  Na początku gardziłem, ale potem zobaczyłem jak Gonciarz płacze, że cała Polska ogląda tę patologię, a jego wycieczka na Gwadelupę wszystkich gówno obchodzi i teraz jestem wielkim zwolennikiem xD

 • Patryk

  Gdyby nie te afery to nigdy bym nie wiedział o istnieniu takich ludzi jak ten Rafonix, czy Isamu albo Meduza. Najgorsze że to oglądają dzieci a później identyfikują się ze swoimi idolami. Dla mnie to jest szok co oni wyprawiają i dobrze że wyszło to poza kręgi ich stałych widzów. Najbardziej mnie zszokowały relacje Isamu z jego kobietą który przy swoich przyjaciołach i widzach powiedział swojej dziewczynie żeby mu „zawaliła konia mordą”, dla mnie jest to jakiś nieznany poziom abstrakcji i zastanawiałem się czy użyć dosłownie tego mocnego cytatu ale jeżeli wasze dzieci, młodsi bracia oglądają takie rzeczy i duże media przymykają na to oko dla zysku to nie wiem w którą stronę może to dalej ewoluować w celu zwiększenia zysku. Nowe media stają się gorszym bagnem i kolesiostwem niż telewizja.

 • ro bert

  Brawo! Najwyższy czas pokazać szerszemu gronu ten youtubowy rynsztok. Mam nadzieję że redakcja SpidersWeb weźmie aktywny udział w nagłaśnianiu tej sprawy

 • Dranzer

  Magical też utonie.On także w pewien sposób promuje patologie na swoich streamach. Poszło wiele emaili opisującą całą sytuację ze strony użytkowników Wykopu,chociaż większość znalazła sobie niestety nowego idola.

 • Szajbus

  Proszę podać sponsorów i sieć partnerska p. Daniela Zwierzyńskiego, aby można było na sponsorach wymóc odpowiednie kroki. Kontrolować pieniądze wpłacane bezpośrednio przez widzów jest trudniej, natomiast w łatwy sposób można odciąć patologiczne jednostki od parasola prawnego zapewnianego przez sieć partnerską i od zaproszeń na wydarzenia społeczne. W 2015 byłem ostatni raz na IEMie i mam wrażenie, że w 2018 pojawię się znowu. Atmosfera się oczyszcza.

 • http://instagram.com/stawny_ Marcin Stawny

  Linkując te materiały wspierasz patologię.

 • kanka

  Tak się dzieje jak rodzice dzieciom dają tablet i nawet się nie interesują co dziecko ogląda.

 • lol kek top lek

  to masz pecha zwisie kaktusa, magical nie ma partnera a jego jedynym sponsorem jest popularne forum wielotematyczne vikop.pl

 • Alicja

  „….a poziom humoru niewiele odbiega od rynsztokowego.”

  Z rynsztoka zamiast piersią cię matka karmiła :).

 • Piotr Wawrzyniak

  Tak serio pytając, co trzeba wpisać w YouTube’ową wyszukiwarkę, żeby trafić na takie bagno intelektualne? Codziennie sporo czasu spędzam na tym portalu oglądając materiały z kanałów, które subskrybuję, ale nigdy nie trafiłem na takie „gwiazdy”.

 • Andrzej Podhorodecki

  To jest skandal, że taka patologia w ogóle funkcjonuje w przestrzeni publicznej – należy z całą stanowczością piętnować wszystkie firmy, które współpracują z takimi patusami.

 • Ymnytor

  Te „gwiazdy” mają często po kilkaset tysięcy subów i to jest niesamowite. Mam nadzieję, że po prostu całą tę youtube’ową patolę ogląda ta sama grupa osób.

 • Bozz

  Chcąc nie chcąc, piętnując głupotę, tandetę i żenadę – jednocześnie promujesz te najgorsze treści youtube tym samym przyczyniając do rozprzestrzeniania się tej plagi. Pytanie jest, czy rzeczywiście chcesz napiętnować takie treści czy chodzi tylko o ruch na stronie i klikalność.

 • @gracjangk

  Szkoda że z patologią na YT walczy toksyczna i patologiczna społeczność.

 • ktos

  weż pod uwage,że DanielMagical nie jest aż tak patologiczny jak oni. Nie wiem gdzie widzisz patologie problem z alkoholem jego mamy?chłopak zdobył pieniadze na remont dla brata to nazywasz patologią? DanielMagical dla nas mirków to nowe show „rodzinka” było bezpiecznie do czasu aż zjeby zazdrosnicy nie zaczęli mu okien bic, Bo mieli bol dupy i zazdroscili mu.
  Pozdrawiam.

 • Marox

  Dla tego nie oglądam polskiego yt, przynajmniej nie ludzi typu rezi, isamu, meduza czy ten rafnoix.

 • Mnor

  A gdzie dalsza część cytatu że To nie jest związane z wykopem??? Propaganda

 • Roman syn Ryżu

  Nie martw się, MTV na przełomie wieków było ostrzejsze. Ci, którzy to oglądali są dziś spokojnymi podtatusiałymi misiami.

 • thf

  i gdzie niby jest problem ? siedzi chłopaczek przed komputerem i sobie krzyczy, że jest wielkim kozakiem. Mnie on śmieszy bo wystarczy dać mu z liścia i pobiegnie z płaczem do mamusi z pełnymi gaciami.

 • Artur Łukasz

  pamiętaj że YT to dobro i lek na całe zło w telewizji.

 • LordCreator

  Karolu, ciężko powiedzieć aby wykop kogoś promował. Tam facet pojawił się w tzw. heheszkach i nawet nie chamstwo ale atak jednego ptysia na wykop wywołał aferę.
  Te tępe „igrzyska” pokazują jednak jaka jest moc w społeczności internetowej, ludzie którzy zazwyczaj się kłócą między sobą jednych tchem pogrążyli patusów i jak na razie ustawiają kolejnych do odstrzału.

 • Kub

  Ogarniam rafonixa ale od isamu sie odpierdolcie

 • Patryk

  No nie wiem. Jak byłem w gimnazjum czy szkole średniej gdzie ludzie przechodzą okres buntu i szukają wzorców to tego typu „niestosowną” rozrywką były początki Youtube i filmy z przeklinaniem, jakieś radio chlew na płytach CD albo pierwszych mp3, może jakiś rap Rychu Peja itp. Nie oglądałem MTV więc się nie wypowiem.

  Nowi idole młodzieży propagują na przykład pogardę i brak szacunku dla swojej matki, brak szacunku i uprzedmiatawianie kobiet. Znęcanie się i wyśmiewanie z niepełnosprawnych. Nigdy nie pamiętam w mojej młodości promowania na taką skalę takich zachowań. Może były takie filmy ale traktowałem je jako zbyt mocne i uważałem za skrajną patologię. Jestem w szoku, żę tyle ludzi ogląda tych ludzi i uważą za swoich bohaterów.

  Mam nadzieję, że z wiekiem wyrosną z tego i nie będą jak Ci YouTuberzy bo biada nam jeżeli Twoje dziecko będzie się w taki sposób Tobą opiekować.

 • Mateusz Nowak

  „Dla nas Mirków” – LOL. Widzę, że albo gościmy tu „rzecznika Wykopu”, albo teraz wszyscy siedzicie w jednej piwnicy i piszecie na jednej klawiaturze ;)

 • Szajbus

  no to trzeba wprowadzić cenzurę na yt, albo licencję na streamowanie wydawaną przez administrację państwową.

 • http://singapur.spidersweb.pl Karol Kopańko

  Nieważne co mówią aby mówili, co? Zapytaj meduse czy podoba mu się wypowiedzenie umowy przez sieć partnerska.

 • http://instagram.com/stawny_ Marcin Stawny

  No właśnie chodzi o to, aby o tym nie mówić, nie rozpowszechniać i nie komentować. Najlepszym narzędziem jest w tym wypadku totalna ignorancja.

 • Szajbus

  Ale tylko jedna patologia jest sponsorowana. Raczej w interesie większości jest to, by zniechęcić reklamodawców na sponsorowanie rynsztokowych kanałów. Twórcy oferujący coś więcej niż stek wyzwisk powinni to docenić. Może staną się bardziej rozchwytywanym „towarem”, bo nie zawsze liczy się ilość.

 • Stachu

  Ale SW musi zarobić.

 • http://singapur.spidersweb.pl Karol Kopańko

  Przymykanie oka to zdecydowanie najgorsze rozwiązanie.

 • http://singapur.spidersweb.pl Karol Kopańko

  Przymykanie oka to zdecydowanie najgorsze rozwiązanie.

 • http://instagram.com/stawny_ Marcin Stawny

  Wystarczy że wkleisz printscreeny, a nie aktywne linki i połowa wchodzących tu oleje wyszukiwanie na YT tych chorych materiałów. Nie dorabiaj głupiej ideologii.

 • http://instagram.com/stawny_ Marcin Stawny

  Wystarczy że wkleisz printscreeny, a nie aktywne linki i połowa wchodzących tu oleje wyszukiwanie na YT tych chorych materiałów. Nie dorabiaj głupiej ideologii.

 • tom Mar

  Nie ma to jak tagować patologie a z drugiej strony promować gonciarza który wybił się na podobnej patologi jeśli nie gorszej.
  Dopiero przy Danielu widać jak patologiczne są Polskie kanały na youtubie

 • Robiłem to pod wiatr

  Dokładnie. Nie tak dawno pojawiały się tematy pokazujące wyższość YT nad TV. Każdy podkreślał „nie mam telewizora, jestem lepszy od Was”.

 • IsamuBedzieNastepny

  https://www.youtube.com/watch?v=hpls_5yRkK4&list=PL9f0K190nKwouttAgd2f7ArZa1pAYRMhK&index=55
  Dobra teraz czas na thenitrozyniaka, to tylko jeden z filmikow gdzie strollował znudzoną jego gimbazjalnym poczuciem humoru linie wsparcia poczym na koncu w bardzo wuglarny sposob ją zwyzywał wykop zrobi swoje !

 • Bałwanek

  Do Daniela pieniążki płyną tylko przez donejty widzów, nie ma żadnych sponsorów ani sieci partnerskiej.

 • Krodos

  Medusa powiedział, że sam rozwiązał umowę. Radzę obejrzeć, bo nigdy się tak nie uśmiałem.

 • Krodos

  Sorry nie tobie chciałem odpowiedzieć. Misscklick.

 • Krodos

  Medusa powiedział, że sam rozwiązał umowę. Radzę obejrzeć, bo nigdy się tak nie uśmiałem.

 • Cyr4x

  Z jednej strony plus taki, że już nie piszą na blogach do znudzenia o Gonciarzu. Z drugiej strony teraz co trzeci wykop jest o gimboyoutuberach i blogi też piszą. Ja wiem, wojna z patusami, ale ileż można.

 • ZwolennikHadesu

  Nawet poprawnie nazwy sieci partnerskiej nie potrafią napisać.
  Lepiej niech się zajmą za patologię zwaną „Spider’sWeb” a nie za gości którzy chcą po prostu zarobić… Na przyszłość podawajcie suche fakty, gówno wszystkich obchodzi o tym wasze zdanie.

 • Cyr4x

  Haha dokładnie, o Magicalu i całej reszcie anty dowiedziałem się może z tydzień temu, jak zaczęli masowo wrzucać na Wykopie. Ile sobie tacy „idole” zjednują młodzieży i jak im piorą mózgi można zobaczyć choćby wpisując w Youtube „łubu dubu j***ć fubu”. To pokolenie kiedyś pójdzie do urn i będzie stanowić siłę napędową kraju…

 • gsa

  Jak się nazywała ta wtyczka do blokowania niektórych kanałów na YT ? Potrzebuję tego a ostatnio było tutaj na SW, ale nie mogę znaleźć tego artykułu.

 • ef

  Czegoś tu nie rozumiem. Z jednej strony opisujecie Wykop jako siedlisko patologii internetu i piszecie o społeczeństwie niebezpiecznym i nieprzewidywalnym, a z drugiej dzięki Wykopowi tworzycie artykuły, na których zarabiacie. Wieje hipokryzją.

 • ktos

  Hmm rzecznika? Wiesz jaka jest nasza społeczność? Jestem tam od 9 lat. Jak widać mało wiecie o naszej społeczności alesię głupio na jej temat wypowiadacie. Pomogliśmy kilkanaście osobą w ciężkim stanie Tak i mam wielkie prawo pisać MY . Czemu nie piszcie jak to TVN założyło sieć partnerską wzięła do siebie patologie a później zrobiła o patologi materiał w Superwizjer… Niedługo dogonicie natemat w pisaniu hipokryzji pozdrawiam.

 • Szajbus

  kto jak kto, ale ludzie od pajączka to dobrze wiedzą jak działa wykop i fejk konta. Przynajmniej kiedyś wiedzieli.

 • Niemirovsky

  Rafonixa jeszcze można posłuchać, bo tego Daniela czy innego Magica, to niezbyt.
  Przynajmniej jak ten wyjaśnia dziwki, to ma rację. Wulgarnie, ale dobitnie.
  A jaja telefoniczne, to się robiło od dawna.
  Ale teraz oczywiście jest moda na „patolę”, więc trzeba to nagłośnić i darmową reklamową porobić.

 • awds

  jakby mówili tak o żydach to ściągnęliby filmy razem z nimi po jednym materiale

 • placidus

  Niektórzy użytkownicy wykopu nie prezentują lepszego poziomu. Fajnie, że coś zdziałali ale niech zaczną od siebie. I czy DanielMagical to nie jest patologiczne bagno?
  Nie znam sytuacji ale czy nie zadziałała tu zasada jakby „masy tłumu”. Ktoś zaatakował ich ulubieńca to go zniszczyli?
  Nie jestem w temacie do końca ale tak to z zewnątrz wygląda.

 • cYk

  „Z kamerą wśród zwierząt” :/ Przestańcie robić z idiotów celebrytów. Takich ludzi powinno się usuwać, a nie promować.

 • Ed

  Przestańcie w końcu obrażać zwierzęta, ok?
  Patologia to rzecz całkowicie ludzka.

 • http://gitgames.pl Borejko

  To fantastyczne wręcz, że niektórzy ludzie którzy zawodowo zajmują się zapowiadaniem zapowiedzi teaserów trailerów nadchodzących konferencji, na których zostanie zaprezentowany nowy model telefonu („tumacze i jumacze” jak to ktoś kiedyś gdzieś określił) zajmują się walką z patologią.
  Prawdopodobnie nikt nie mógł zrobić tym wszystkim koleżkom – ” patolom ”z YT lepszej reklamy.

  Podobnie jak np. komentujący poniżej Patryk nie dowiedziałbym się o „patologiach” gdyby nie Spidersweb. Na który to zaglądam sporadycznie.
  Prawdopodobnie obracamy się w innych sferach internetu.
  Czy przypadkiem nie jest też tak, że bulwers po części nie wynika z tego, że „patologia” i „dzieci zaglądają na YT”, a po prostu hajs ucieka ”Gonciarzom” i innym tego typu ludziom w innym kierunku ( tu ”patolom”)?

  Chłopaki nie sepią pod sklepem na „kociołek”. Piją, palą łóżka za Wasze pieniądze (internautów) nadając na żywo ”Świat wg. Kiepskich” (tu zaznaczę zmarnowałem może z 2 kwadranse na oglądanie tego typu zjawiska).

  Więc o co chodzi, o hajs? Abstrahując już od nagminnie przywoływanych dzieci, bo chyba kontrolowaniem tego co dzieci oglądają zajmują się rodzice, nie Magicale czy jak tam się zwą owi YT.

 • Maciej

  Gonciarz płacze, bo skomentował to co sie dzieje na yt? Mirki, macie chyba za dużą manię wielkości, bo przyćmiewa wam umysł :)

 • Daniel Sikorski

  Wklejam swój komentarz z innego artykułu, bo nie chce mi się pisać na ten sam temat dwa razy:
  „Warto zaznaczyć, że te wszystkie artykuły i filmy mówiące o tej całej patologicznej sytuacji właśnie ją promują. To Wy blogerzy i vlogerzy daliście kopa tej patologii, to dzięki Waszemu zasięgowi oni zarabiają pieniądze. Nie dziwcie się więc, że zyskują co raz to większą popularność, bo to Wasza zasługa. Zarabiają na głupocie i skupiają wokół siebie głupich ludzi – Internet to miejsce gdzie każdy może się osiedlić i znaleźć amatorów swojej ‚sztuki’. Niech robią swoje, a inni Twórcy niech działają dalej albo też wymyślą coś co przyciągnie do siebie z powrotem głupią masę, bo doskonale wiadomo, że ich boli to najbardziej z jednego powodu – pieniędzy. Jest awantura, bo idioci generują pieniądze idiotom, a nie tym z ‚lepszym contentem’. To ich pieniądze, a nie Wasze więc pozwólcie im finansować cel który wybiorą.”

 • Wiesław Juskowiak

  No nie. Jeśli pozwolić każdemu, aby robił to co uważa za dobre, to już w tym miejscu mamy problem wartości, problem cnoty, problem pojęcia dobra, dobra wspólnego, rozwoju społecznego, dążenia do bycia lepszym. Jeśli uważamy, że wszystko jest ok, to mamy poważny problem cywilizacji. Możesz zarzucić, że to ingerencja w wolność, ale to nie jest prawdą. Ich wolność implikuje ingerencję i po porostu zło w życiu innych. Zatem ich wolność kończy się w miejscu, w którym postanowili to opublikować.

 • Adam q

  Dokładnie takie zachowanie nie powinno mieć prawa bytu, pokazuje to zdecydowanie złą drogę dla młodzieży i działa jak technika Państwa Islamskiego, że młodzi ludzie i nie tylko się noglądają na słuchają, a potem zachowują się dokładnie w ten oto sposób np. Wyśmiewający się z niepełnosprawnych, to nie ludzkie, YouTuberzy, blogerzy którzy namawiają swoim zachowaniem do takiego stylu bycia, powinni ponosić odpowiedzialność karną i finansową za coś takiego. Więc takie negatywy powinny być ignorowane przez młodych ludzi i na pewno nie powinno to służyć jako przykład, a więc tacy YouTuberzy powinni być ignorowani i odpowiednie skomentowani, trzeba się podjąć walki z tym procederem.

 • http://gitgames.pl Borejko

  Nie domniemywałbym, że „mamy problem cywilizacji”.
  On istnieje.

 • Meretycz

  Wielu wartościowych youtuberów po prostu woli niezależność.

 • Meretycz

  A nie lepiej sobie taką Astrofazę włączyć…? A jak lubisz dobitny język to Historię Bez Cenzury?

 • Meretycz

  Magical to patologia ale znacznie lepsza, bo nie agresywna wobec innych. Tamci to natomiast patusy, koło których strach przejść. Nie podoba mi się ani jedna ani druga, ale on jest akurat znacznie mniejszym problem.

 • namer

  Może zamiast afiszować tego typu zachowania stworzylibyście cykl promujący „sensownych” youtuberów? Zakładam, że jest wiele osób, które były by żywo zainteresowane poznawaniem tej jasnej strony YT.

 • Danax

  Moim zdaniem Agora celowo zatrudnia takich Youtuberów by ich wykorzystać w socjotechnice do kontroli społecznej młodzieży.

  Agora to rzekomo polska firma ale jak pogrzebać w ich udziałowcach to widać, że jest kontrolowana chociażby przez Georga Sorosa (ponad 20% udziałów w spółce Agory). Podobnie jak inne organizacje kontrolowane przez tego miliardera (organizacja HejtStop i Fundacja Stefana Batorega) służą do masowego wpływania na ludzi – propagandy skrajnie lewicowej, globalizacji i „społeczeństwa otwartego” – wizji świata bez granic, gdzie nie ma odrębnych państw a wszystkim zarządza elita pokroji Sorosa.

 • Prawda

  Spisek illuminatów, masonów i cyklistów ;)

 • Jamba Bamba

  Stawianie Wykopu w negatywnym świetle poprzez manipulację faktami i pojęciami to chyba reakcja serwisu na wykopy typu „Kultura redaktora naczelnego Spider’s Web”, „Nowy dowód na manipulację głosami przez Spider’s Web” itp

 • Mateusz

  Tego koleżkę można podsumować klasykiem – to jest dramat. Najbardziej szkoda mi młodych odbiorców jego contentu. Karma wraca, więc sam zostanie „wyjaśniony”. Prędzej czy później. ;)

 • http://gitgames.pl Borejko

  Lizardmeni, to oni. Ale główne zło to ”Batorega”:)

 • Doge Wow

  Przypominam, że nie cały youtube to patola pokroju isamu, rafonix i inne ścierwo, można oglądnąć OGROMNĄ ilość materiałów na poziomie, ale trzeba choć odrobinę chcieć, a wielu ludziom się nie chce, i podobny problem ma telewizja :/

 • Marek Karnecki

  takie gówno, że nawet nie czytam – ale se skomentuję :]

 • szynszyl1920

  Te filmy są stare. Teraz Rafonix się zmienił. Większość youtuberów przeklina. Magical to jest szczyt patologii.

 • https://wszstk.wordpress.com/ Zacny_Łoś

  Nie jesteś dla nich targetem ;)
  YT ukrywa to przed tobą, żebyś nie uciekł od niego xD

 • Robiłem to pod wiatr

  To teraz pytanie dlaczego SW woli pisać o patolach zamiast o czymś dobrym?

 • Doge Wow

  Ale on ich nie promuje, oni promują akcję tępienia tego ścierwa :)

 • Marek Wierzbicki

  Przecież ten Magical to jest jedna wielka patologia…

 • Marek Wierzbicki

  Amen

 • Robiłem to pod wiatr

  Ja bym wolał poczytać o czymś mądrym, ale widocznie to nie tutaj.

 • Robiłem to pod wiatr

  Człowieku, lecz się na kolano.

 • Danax
 • szynszyl1920

  Tamte rozmowy byly kilka lat temu. Nie ma to jak odkopywac filmy sprzed 2 lat

 • Athlon007

  Szczerze to nawet nie oglądam polskiego YouTube’a :|

 • Paulina

  Bo cała Agora to patologia.

 • Danax
 • Danax

  No baa. Batorego działa najdłużej, sponsoruje i zakłada kolejne odnóża tej hydry.

  http://businessinsider.com.pl/finanse/firmy/fundusz-sorosa-kupil-akcje-agory-warte-13-mln-dolarow/zv19p1x

 • Awesome Face

  Gdyby wykop był osobą, postawiłbym mu pomnik.
  Też nienawidzę takich „youtuberów” którzy to słyną z wyzwisk, obelg i tym podobnych.

 • Feniks06

  Gonciarza wybił się na patologii? Hahahaha

 • Ray

  a to jakieś przedawnienie nastąpiło?

 • Mech

  stop making stupid people famous :)

 • http://singapur.spidersweb.pl Karol Kopańko

  Radziłbym następnym razem dokładnie przeczytać tekst, który komentujesz ;)

 • Ewelina Cecylia Kaczmarek

  Wpieprzanie się z butami w życie Szymona, brak dystansu do tego co mówi i branie wszystkiego na poważnie… hm. WY to uważacie za patolę? a co Sex Masterka świeci przykładem? :D No, mogę pogratulować inteligencji polskiemu youtube. Wy chyba mało w internecie widzieliście, skoro Szymona uznajecie za patolę. Wycinacie jego prywatne rozmowy z Nymfą, i wrzucacie do internetu. I gdzie wasze człowieczeństwo? Myślicie, że w necie wszystkie chwyty dozwolone? To żałosne. W każdym związku zdarzają się kłótnie, nie macie zielonego pojęcia jak wygląda ich związek. Jedni mówią do siebie tak słodko, że wymiotujesz tęczą. Inni podchodzą do siebie z dystansem, i przeklinają chociaż nie widzą w tym nic złego. Ten pierwszy, kks, zgadzam się ale do IsAmUxPompa się dowaliliście, ponieważ…? Wycięliście odpowiadające wam fragmenty i umieściliście w obrażającym go filmiku. Poziom Polska . :’)))))))))))))

 • Patryk Kala

  internet z 500+

 • http://zinnejperspektywy.pl Grzegorz Ch | zinnej.pl

  Woooow! Coś ta słyszałem o akcji na Wykopie że chcą zwalczać jakąś patologię i po zobaczeniu tych filmów to zaczynam im kibicować.

 • Red Shoehart

  Chyba jestem dziwny, bo pierwszy raz słyszę i widzę taką…patologię. Na YouTubie jak kiedyś puszczam sobie muzykę, oglądam Hallacka, Grzecha40 i inne kanały tematyczne WYSOKIEJ kultury.

 • amefa

  po co piszecie o czymś takim? naprawdę brak tematów w branży tech it? jaki jest chociaż jeden powód jaki wiąże was ze światkiem dziwnych ludzi występujących na yt? co to ma wspólnego z technologią,poza tym ze oni używają komputerów i internetu? taki artykuł to ma być jakaś zapchajdziura? naprawdę sądzicie że macie takie grono czytelników którzy oczekują tutaj takich tematów? lecicie w dół.

 • wdr

  no i nie zapnijcie kupić depilatora :p;

 • Knl

  Co to za gówno, kim są te pajace?

 • http://toki-doki.pl Krzysiek

  „Najzabawniejsze” w tym wszystkim jest to, że sieć partnerska dopiero teraz zauważyła z kimś ma do czynienia. Hipokryzja bije aż po oczach… Gdyby nie ta afera, to ten osobnik nadal miałby podpisaną umowę. Ale widać, że coś zaczyna się dziać pozytywnego i może w niedalekiej przyszłości taki kontent będzie na starcie stracony.

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement