Twórcy Pokemon GO zaczęli doceniać wiernych graczy. Przygotuj się na codzienne bonusy

News/Gry 03.11.2016
Twórcy Pokemon GO zaczęli doceniać wiernych graczy. Przygotuj się na codzienne bonusy

Twórcy Pokemon GO mają kolejną niespodziankę dla graczy. Po wyłączeniu bonusów na Halloween zapowiedziano nowy mechanizm ułatwiający rozwijanie postaci i trenowanie swoich stworków. Niantic znalazło też sposób, żeby zachęcić graczy do logowanie się codziennie na swoje konto.

Uwaga: Więcej porad i sztuczek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku – daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Event Halloween w Pokemon GO okazał się sporym sukcesem. Podwojenie zdobywanych przez graczy Candy na te kilka dni był dla wielu osób zachętą, by znów łapać stworki. Sam zresztą zacząłem znów ganiać za Pokemonami po kilku tygodniach przerwy – może nie tak intensywnie jak wcześniej, ale wróciłem do zabawy.

Nie zdziwię się jednak, jeśli po zakończeniu eventu Halloween w Pokemon GO gracze znów dadzą sobie spokój.

Pokemon GO to de facto gra terenowa, więc nic dziwnego, że gracze są mniej aktywni. Niantic zapowiedziało jednak kolejną aktualizację, której zadaniem będzie aktywizowanie graczy i zachęcanie ich do codziennego logowania się na swoje konto.

Codzienny bonus w Pokemon GO będzie można otrzymać raz dziennie. Za złapanie pierwszego Pokemona danego dnia można otrzymać dodatkowe 500 punktów doświadczenia i 600 jednostek Stardust.

Premiowane będzie też odwiedzanie Poke Stopów. Za odwiedzenie pierwszego Poke Stopa danego dnia gracze otrzymają 500 punktów doświadczenia i kilka dodatkowych przedmiotów.

Pokemon GO - daily bonus

Oprócz bonusów dziennych gracze mogą spodziewać się w Pokemon GO bonusów tygodniowych.

Za zebranie codziennego bonusu przez cały tydzień, przewidziane są dodatkowe profity. Gracze, którzy 7 razy z rzędu złapią przynajmniej jednego Pokemona dziennie otrzymają aż 2 tys. punktów doświadczenia i 2400 jednostek Stardust.

Za odwiedzenie przynajmniej 7 Poke Stopów – po jednym dziennie przez cały tydzień – można spodziewać się 2 tys. punktów doświadczenia i jeszcze większej liczby różnych przedmiotów niż w codziennych bonusach.

Oznacza to, że gracze grający codziennie będą mogli w tygodniu zdobyć 11 tys. punktów doświadczenia, 6,6 tys. Stardust i mnóstwo dodatkowych przedmiotów ponad to, co zdobywają podczas zwykłej rozgrywki.

Aż dziw zresztą bierze, że codziennych bonusów nie było w grze do tej pory. To w końcu doskonale znany mechanizm z innych produkcji mobilnych, które premiują odpalanie gry każdego dnia.

Zobacz: Nowe Pokemony w Pokemon GO!

80 nowych Pokemonów w Pokemon GO

Duża aktualizacja Pokémon GO Polska – dodano OSIEMDZIESIĄT nowych Pokemonów!

Opublikowany przez Spider's Web TV na 15 lutego 2017

*Więcej porad, sztuczek i ciekawostek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku – daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Czytaj więcej o Pokemon GO:

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

 • zakius

  jeśli myślą, że przez to kupię androida i kolejną simkę to życzę szybkiego upadku
  ale jak widzimy po fejsiku, idiotyczne posunięcia nie wystarczą, by zabić podukt…

 • http://v8supercharged.blogspot.com Frogozord

  Niestety nie miałem okazji pograć w Pokemon GO, czy można prosić o info – tak dla porównania – ile „typowy gracz” jest w stanie zdobyć tych punktów doświadczenia dziennie/tygodniowo?

 • teges

  Szkoda, że mogę się tylko przyglądać, bo zablokowali mi możliwość zabawy, choć nigdy nie oszukiwałem. :(

 • Łukasz Świtaj

  Mieszkam w mniejszej miejscowości. Trafienie na jakiegoś pokemona graniczy z cudem. Nawet gdybym chciał, to i tak nie mogę. Tak więc nawet jakieś daily questy niczego nie zmienią.

 • Tentaki

  Nie myślą, nie celują w Ciebie ani graczy, którzy myślą jak Ty. Mają duży target graczy, którzy lubią tego typu gry i mają odpowiedni sprzęt.

 • Rafael91

  Zależy ile pokemonów złapiesz – jeden pokemon to 100XP chyba, że jest to taki którego nie masz w pokedexie otrzymasz bonus +500XP, za każdego odwiedzinego pokestopa otrzymujesz 50XP więc nie da się ocenić ile można zdobyć dziennie czy tygodniowo.

 • http://v8supercharged.blogspot.com Frogozord

  OK, te informacje mi wystarczą. Dzięki! :)

 • Aleksandra Morgana De Zadrożna

  ale od kiedy konkretnie ?

 • Aleksandra Morgana De Zadrożna

  równie ważny jest stardust – tydzień porządnego grania to ponad 6000 jednostek – czyli odpowiednik 60 złapanych pokemonów . 6000 stardastu starczy na dwukrotne podwyższenie CP dośc mocnego pokemona

 • http://v8supercharged.blogspot.com Frogozord

  Również bardzo dziękuję :)

 • poke poke

  http://odbierzpokemon.pl/22901 odbierajcie nagrody poki mozna, nie ma bana ani wiezienia!!!

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement