Gdzie łapać Pokemony? Razem znajdziemy odpowiedź na to pytanie

Felieton/Gry 11.07.2016
Gdzie łapać Pokemony? Razem znajdziemy odpowiedź na to pytanie

Gołym okiem widać, że spora część internetu żyje obecnie wyłącznie grą Pokemon Go. Obrazki, artykuły i filmy dotyczące najnowszej gry studia Niantic zalewają Sieć i nic nie zapowiada zmiany tego stanu rzeczy w najbliższym czasie.

Uwaga: Więcej porad i sztuczek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku – daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Tytuł ten niestety dla wielu użytkowników może okazać się dosyć kłopotliwy. Po opanowaniu mechaniki rozgrywki i poznaniu podstawowych sztuczek trzeba zacząć szukać Pokemonów. Tylko jak je znaleźć? O ile nie wystarczy nam posiadanie Pidgey’ów, Rattatów i kilku innych dostępnych wszędzie stworków, musimy ruszyć się i odwiedzić wiele lokacji, i robić to tak długo, aż znajdziemy swojego wymarzonego stworka.

Gdzie łapać Pokemony w Pokemon GO?

Może to być proces wyjątkowo kłopotliwy, dlatego postanowiliśmy razem rozwiązać ten problem. Wraz z członkami najciekawszej grupy poświęconej grze Pokemon Go, czyli Pokemon Go Polska v2, zdecydowaliśmy się pomóc innym graczom. W komentarzach będziemy umieszczać zdjęcia Pokemonów wraz z opisem lokalizacji, w których zostały złapane. Do zabawy zachęcamy również osoby nienależące do grupy (aczkolwiek warto się tam zapisać!).

Jeżeli złapaliście jakiś ciekawy okaz, wrzućcie jego zdjęcie i podajcie miejsce jego złapania w formule Województwo / Miasto / Ulica i/lub punkt szczególny, np. Mazowieckie / Warszawa / Galeria Mokotów od ulicy Wołoskiej. Zapraszamy do zabawy! Razem sprawdźmy, gdzie łapać Pokemony.

Ja zaczynam:

Jynx – Mazowieckie / Warszawa / Główne wejście do Galerii Mokotów:

Jynx Pokemon Go

Zobacz: Nowe Pokemony w Pokemon GO!

80 nowych Pokemonów w Pokemon GO

Duża aktualizacja Pokémon GO Polska – dodano OSIEMDZIESIĄT nowych Pokemonów!

Opublikowany przez Spider's Web TV na 15 lutego 2017

*Więcej porad, sztuczek i ciekawostek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku – daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Czytaj więcej o Pokemon GO:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement