Już dziś mecz Polska – Finlandia. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Artykuł/RTV 26.03.2016

Za nami już pierwszy z czterech meczów towarzyskich, które stoczą Polacy przed wylotem na Mistrzostwa Europy Euro 2016. Po wygranym meczu z Serbią czas na pojedynek z Finlandią. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Polska – Finlandia.

23 marca polska reprezentacja pokonała w Poznaniu reprezentację Serbów wynikiem 1:0. Już dziś stoczy się kolejna walka, tym razem z drużyną Finlandii. Dotychczas Polacy grali z Finami w 31 meczach, przy czym biało-czerwoni wygrali 20 razy, przegrali 3 razy i zremisowali ośmiokrotnie.

Statystyki są po naszej stronie, a więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, czeka nas przyjemne widowisko. Dzisiejszy mecz jest meczem towarzyskim, ale jest to ważne spotkanie. To już ostatnia prosta przed Euro 2016. Zarówno Adam Nawałka jak i piłkarze mają ostatnie chwile, by przetestować swoje siły w praktyce, podczas meczu.

Trener Nawałka zdecydował, że w meczach z Serbią i Finlandią wszyscy bramkarze zagrają po 45 minut. W dzisiejszym spotkaniu podczas pierwszej połowy na bramce stanie Artur Boruc, a podczas drugiej – Przemysław Tytoń.

Ostatnie dwa spotkania przed Mistrzostwami Europy odbędą się w czerwcu. 1 czerwca Polska zagra z Holandią w Gdańsku, a 6 czerwca z Litwą w Krakowie.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Finlandia

Mecz Polska – Finlandia odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zapowiada się na to, że stadion będzie zapełniony po brzegi. Na bilety nie ma już szans, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by obejrzeć transmisję przed telewizorem lub ekranem komputera.

Transmisję z meczu będzie można obejrzeć za darmo na kanale TVP 1 oraz w TVP Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30, natomiast relacja ruszy pięć minut wcześniej. Z kolei o 17:15 ruszy na Jedynce telewizyjne studio dotyczące spotkania. Na TVP Sport transmisja ze studia sportowego rozpocznie się punktualnie o 17:00.

Powtórki z meczu Polska – Finlandia można będzie obejrzeć 27 marca (w niedzielę) o godz. 12:20 w TVP Sport i 29 marca (wtorek) o godz. 17:25 także na kanale TVP Sport.

Darmowy stream online meczu Polska – Finlandia

Spotkanie będzie można obejrzeć również w Internecie, do tego za darmo. Wystarczy przejść na stronę sport.tvp.pl. Dziś o godzinie 17:25 zobaczymy na niej transmisję na żywo.

Jeśli chcesz obejrzeć mecz na urządzeniach mobilnych, również jest taka możliwość. Wystarczy pobrać aplikację TVP Stream dostępną na Androida, iOS i Windows Phone. Można także obejrzeć mecz w aplikacji mobilnej Sport Live dostępnej w Google Play, Apple App Store i Sklepie Windows.