AMD zupełnie za darmo dodaje gry do swoich komputerów. Promocja już jest dostępna!

Gry 10.12.2014
AMD zupełnie za darmo dodaje gry do swoich komputerów. Promocja już jest dostępna!

Zamierzasz kupić laptop? Dobrze zastanów się nad takim z procesorem AMD. Wszystko ze względu na to, że kupując go można otrzymać ciekawe gry, na przykład nowe LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Promocja ta już jest dostępna na polskim rynku i zdecydowanie jest warta uwagi.

AMD rusza z kolejnym promocyjnym programem o nazwie „If it can game”. Przy zakupie wybranych laptopów lub komputerów stacjonarnych z procesorami AMD APU klient otrzyma jedną z nowych gier, na przykład nowiutkie LEGO Batman 3: Beyond Gotham. „If it can game” przeznaczone jest dla osób kupujących laptopy i inne systemy komputerowe bazujące na procesorach AMD APU FX, A10, A8 i A6, natomiast otrzymany kod można aktywować w tym miejscu.

Osoby, które kupią komputer stacjonarny lub mobilny wyposażony w układ AMD A6, będą mogły wybrać jedną spośród gier takich jak Tales from Space: Mutant Blobs Attack, GuacameleeSonic & All-Stars Raceing Transformed. Posiadacze maszyn z układami AMD A8 do tej listy będą mogli dodać Habitat i Space Run. Z kolei osoby mające komputer bazujący na APU AMD A10 lub procesorach AMD FX, do wszystkich wyżej wymienionych gier będą mogli dopisać wspomniane już Lego Batman 3: Beyond Gotham oraz Tomb Raider.

Pamiętajcie jednak, że wszystko jest w gestii producentów, dystrybutorów czy samych sklepów. To te podmioty decydują czy i które maszyny objąć promocją. By łatwiej wyjaśnić Wam, jak to zrobić, AMD przygotowało komiks:
AMD_IF_IT_CAN_GAME_PL (1)

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie jeszcze gry do swoich podzespołów dodają producenci, zachęcam do zapoznania się z naszym tekstem na ten temat.

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Advertisement
Advertisement