Jak Sony Polska oszukuje konsumentów

Blog Forum 15.03.2014
Jak Sony Polska oszukuje konsumentów

Xperia.nadotyk.pl – to oficjalny blog prowadzony przez Sony Polska. Prowadzony nawet ciekawie, ale od dzisiaj nigdy więcej go nie odwiedzę oraz poważnie rozważę rezygnację z produktów japońskiego giganta.

Przyczyną tego faktu jest artykuł „Xperia™ Z2 – pierwsze wrażenia”, będący jednym z pierwszych o nowej Xperii Z2. Jak każdy wpis na rzeczonym blogu, i ten wychwala aparat nowego flagowca pod niebiosa.

Na koniec czytamy: „Poniżej kilka zdjęć wykonanych Xperią w czasie krótkiego, katalońskiego rekonesansu”. Nic nadzwyczajnego prawda? Zdanie zmienimy gdy spojrzymy na pliki EXIF opublikowanych zdjęć. Pochodzą one z… Nikona D700. Nie dość, że okłamują konsumenta i to w okropny sposób (kupujący myśli że jego telefon będzie robił zdjęcia takie, jak zestaw za około 10 tysięcy złotych), to jeszcze potwierdzają fakt, że… nikt nie chce korzystać z lustrzanek Sony.

sony zdjecia

Mam nadzieję że w polskim oddziale tej korporacji ktoś pójdzie po rozum do głowy, a to oszustwo nie ujdzie im płazem i będzie komentowane tak głośno jak wpadka Nokii z Lumią 920. Naprawdę mocno się zawiodłem.

PS Zapraszam do obserwowania mnie na Twitterze – @fisok99

Tagi: , , ,
Advertisement

Dołącz do dyskusji

Advertisement
Advertisement