Ostatnia szansa na odebranie darmowej prenumeraty od Nexto i Spider’s Web

Ostatnia szansa na odebranie darmowej prenumeraty od Nexto i Spider’s Web

Po raz kolejny oddajemy naszym Czytelnikom możliwość skorzystania z darmowej prenumeraty czasopism na platformie dystrybucji Nexto. Jak zwykle, poza 14 dniami korzystania ze zbiorów, umożliwiamy skorzystanie z 40-procentowego rabatu, obejmującego pierwszy miesiąc korzystania z usługi. Tym razem wybraliśmy czasopisma specjalistyczne oraz prasę traktującą o historii, psychologii, matematyce, zarządzaniu czy nawet budownictwie i aranżacji wnętrz.

Co wystarczy zrobić, aby skorzystać z bezpłatnej prenumeraty?

Prenumerata Nexto działa na dokładnie tej samej zasadzie, co tradycyjna forma subskrybowania prasy. Zamiast fizycznych dzienników, tygodników, miesięczników czy magazynów, dostajecie ich cyfrowe kopie, w formacie PDF, EPUB lub MOBI, w zależności od ich dostępności. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście korzystali z cyfrowych wydań również z poziomu przeglądarki internetowej, a także urządzeń mobilnych, w tym tabletów i smarfonów z systemami Android lub iOS oraz czytników ebooków.

nexto-aplikacje

Aby skorzystać z prenumeraty, wymagane jest posiadanie konta w serwisie Nexto, wraz z podpiętą do niego kartą płatniczą. Większość z Czytelników chcących skorzystać z oferty ma ten proces już za sobą, całą resztę przenoszę z kolei do odpowiedniego pola rejestracji. Po wykonaniu tych czynności, wystarczy wybrać interesującą Was prasę, określić sposób abonamentu i cieszyć się z prenumeraty czasopism, czytanych za pomocą dedykowanych, mobilnych aplikacji bądź z poziomu stacjonarnego komputera. Skorzystać z prenumeraty Nexto warto z przynajmniej kilku powodów. Nie licząc wygody związanej z natychmiastowym otrzymaniem własnych egzemplarzy interesującej Was prasy, subskrypcja Nexto to również oszczędności wynikające z cyfrowego formatu. Płacicie mniej, niż w przypadku tradycyjnej prenumeraty, natomiast dostajecie więcej, w tej samej cenie.

Promocja i rabat dla Czytelników Spider’s Web

Wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych kodów promocyjnych, otrzymają 14 dni darmowej subskrypcji interesującej Was prasy. To dwukrotnie dłużej, niż standardowa, promocyjna oferta serwisu Nexto. Co więcej, po upłynięciu tego okresu otrzymacie 40-procentową zniżkę na pierwszy miesiąc interesującej Was prenumeraty. Uwaga – jeśli już wcześniej wykorzystaliście swój 7-dniowy okres testowy na dany tytuł, to będziecie mogli od razu skorzystać z 40-procentowej zniżki na pierwszy miesiąc.

Przypominamy, że podczas rejestracji konieczne jest podanie danych Waszej karty płatniczej, czy to karta kredytowa, debetowa bądź typu pre-paid. To konieczne rozwiązanie, ponieważ po upłynięciu promocyjnego okresu, z Waszego konta zostanie pobrana opłata za dalszą prenumeratę wybranego tytułu prasowego. Czytając wcześniejsze komentarze naszych Czytelników, chcę uspokoić oraz przypomnieć, że w każdym momencie możecie zrezygnować z usługi bądź zmienić ustawienia konta, jeszcze w czasie korzystania z 14-dniowej promocji. Jeśli nawet to Was nie przekonuje i nie chcecie, aby ktokolwiek posiadał dane o Waszej karcie, zawsze pozostaje Wam możliwość używania kart przedpłacanych.

Odbierz darmową prenumeratę magazynów

Tym razem coś dla siebie znajdą czytelnicy wymagający, o jasno zarysowanych zainteresowaniach oraz pasjach. W tym tygodniu umożliwiamy Wam skorzystanie z bezpłatnej prenumeraty tytułów takich jak Charaktery, Poradnik Gazety Prawnej, W Sieci Historii, Personel i Zarządzanie, Matematyka oraz innych.

Przy każdym promowanym przez nas tytule prasowym znajdziecie promocyjny kod. Możecie go wykorzystać na dwa odmienne sposoby:

1. Będąc zalogowanym na platformie Nexto, wejdźcie w zakładkę „Wpisz Kod”, po czym skopiujcie i wklejcie tam rząd znaków przyporządkowany do interesującego Was tytułu, następnie postępujcie zgodnie z dalszymi instrukcjami.

2. Skorzystajcie z naszych linków, które zostały stworzone z myślą o prostym i błyskawicznym rozpoczęciu korzystania z darmowej prenumeraty.

Personel i Zarządzanie

Odbierz darmową prenumeratę Personel i Zarządzanie

Kod promocyjny: swpcsp5s2ma7

Cena: 49,90 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Miesięcznik Personel i Zarządzanie to jedyne profesjonalne czasopismo na rynku, które pomaga zarządzać zespołem poprzez dobór odpowiedniej metody kierowania ludźmi. Czasopismo porusza nie tylko tematy dotyczące HRM, ale również związane z budowaniem odpowiedniej strategii rozwoju dla firmy.Na przykładach zaczerpniętych z życia radzi, jak motywować pracowników do osiągania wytyczonych celów i odważnego poszukiwania nowych rozwiązań. Służy pomocą wszystkim, którzy planując rozwój i wzrost organizacji, rozumieją nieuchronną konieczność inwestowania w utalentowanych pracowników o otwartych umysłach. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

Poligrafika.pl

Odbierz darmową prenumeratę Poligrafika.pl

poligrafikaKod promocyjny: swpcsp54cebg

Cena: 4,92 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Poligrafika.pl to najbardziej opiniotwórczy miesięcznik o poligrafii w Polsce. Adresowany jest do osób profesjonalnie związanych z poligrafią. Poligrafika uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branży poligraficznej oraz sama je organizuje. Jako jedyne pismo z Polski jesteśmy członkiem Eurographic Press, europejskiego stowarzyszenia pism branżowych. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

Poradnik Gazety Prawnej

Odbierz darmową prenumeratę Poradnik Gazety Prawnej

poradnik gazety prawnejKod promocyjny: swpcsp55ak4u

Cena: 66,50 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Poradnik Gazety Prawnej to tygodnik, który powstał z myślą o firmach z sektora MSP. Jako jedyny poradnik na rynku całościowo omawia najważniejsze i aktualne tematy dla księgowych, kadrowych i właścicieli firm. Czasopismo pozwala uzyskać konkretną, praktyczną i aktualną odpowiedź na pytania z zakresu: rachunkowości, podatków, prawa pracy, ubezpieczeń, prawa cywilnego, bankowości i zarządzania. Każdy poradnik poświęcony jest jednemu tematowi, dzięki czemu omówiony jest dogłębnie i kompleksowo. Znajdują się tu praktyczne przykłady i rozwiązania problemów prawnych, komentarze specjalistów, porady ekspertów. Całość wzbogaca orzecznictwo oraz pisma ministerstw i urzędów centralnych. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

Skarpa Warszawska

Odbierz darmową prenumeratę Skarpa Warszawska

skarpa warszawskaKod promocyjny: swpcsp526r23

Cena: 4,49 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF, EPUB, MOBI ze znakiem wodnym

Miesięcznik poświęcony historii i kulturze Warszawy. Pismo zaczęło ukazywać się 21 października 1945 roku, ostatni numer wydano z datą 22 września 1946 roku. Od siódmego numeru nosiło podtytuł „pismo poświęcone odbudowie stolicy – miasta i człowieka”.
Odwołanie się do wyrzeźbionej wodami Wisły skarpy, geologicznego wyniesienia, nadało pismu pewną symbolikę, skojarzenie z obrazem i znakiem stolicy. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

W Sieci Historii

Odbierz darmową prenumeratę W Sieci Historii

w sieci historiiKod promocyjny: swpcsp5suhas

Cena: 4,17 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Miesięcznik W Sieci HISTORII jest pismem pasjonującym, ciekawym, rzetelnym i pomagającym w nauce, w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące historii Polski, Europy i świata. Adresujemy je do czytelników szukających tych odpowiedzi, ciekawych świata, szczególnie interesujących się historią najnowszą, a zawiedzionych obecną ofertą medialną na rynku. Liczymy także na to, iż pismo docenią nauczyciele i uczniowie zainteresowani historią.

Redakcja miesięcznika prowadzona przez profesora Jana Żaryna, cenionego przez czytelników publicysty, wsparta doświadczeniami zespołu redakcyjnego tygodnika Sieci i portali wpolityce.pl, wnas.pl oraz naszememento.pl, gwarantuje doskonałą lekturę i teksty na wysokim poziomie naukowym i edytorskim. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

Charaktery

Odbierz darmową prenumeratę Charaktery

charakteryKod promocyjny: swpcsp5d7ts7

Cena: 10,90 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Miesięcznik „Charaktery” to pierwszy w Polsce ogólnopolski magazyn psychologiczny. Pismo wydawane jest od 1997 roku. To jedyny popularnonaukowy miesięcznik poświęcony psychologii, który popularyzuje wiedzę psychologiczną w sposób zrozumiały dla przeciętnego człowieka. W „Charakterach” publikowane są artykuły pisane przez wybitnych polskich i zagranicznych autorów, ekspertów w swojej dziedzinie. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

Matematyka

Odbierz darmową prenumeratę Matematyka

matematykaKod promocyjny: swpcsp5cu4k9

Cena: 10,00 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Czasopismo dla nauczycieli matematyki na wszystkich poziomach nauczania, w różnych typach szkół. Zamieszcza artykuły z różnych dziedzin matematyki, które pozwalają na podnoszenie umiejętności zawodowych nauczycieli oraz pomoc w bieżącej pracy z uczniami. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

 

 

Murator

Odbierz darmową prenumeratę  Murator

muratorKod promocyjny: swpcsp5swuur

Cena: 4,12 zł – dodatkowo dla Czytelników Spider’s Web 40% rabatu na pierwszy miesiąc
Format: PDF ze znakiem wodnym

Najpopularniejszy w Polsce poradnik o tematyce budowlanej przeznaczony dla inwestorów indywidualnych.Od ponad 26 lat pomaga Czytelnikom w budowie ładnych, trwałych i zdrowych domów jednorodzinnych. W każdym numerze praktyczne porady i opis wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem domu. Więcej informacji na temat tego tytułu prasowego znajdziesz tutaj.

 

To już ostatnia porcja magazynów od Nexto i Spider’s Web. Kody są ważne przez tydzień. Życzymy miłej lektury.

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement