sPlay: Opadła wam szczęka przy napisach końcowych? Mi tak, parę ładnych razy

Felieton/Gry 27.04.2013
sPlay: Opadła wam szczęka przy napisach końcowych? Mi tak, parę ładnych razy

W końcu udało mi się ukończyć Bioshiock: Infinite. Dzięki chwilowemu braku zajęć mogłem poznać jedno z najlepszych zakończeń w historii gier komputerowych. Może najlepsze? W każdym razie, na moment przed napisami końcowymi byłem zniszczony, powalony na ziemię, ze szczęką gdzieś pod biurkiem. Geniusz, po prostu geniusz. Piękny, ale nie jedyny. Oto subiektywna lista zakończeń, które po prostu mają to coś. Tym razem bez kolejności losowej, ponieważ król może być tylko jeden.

UWAGA! Tekst to prawdziwe pole minowe spoilerów. Czytasz na własną odpowiedzialność!

5. LEFT 4 DEAD – DLC „THE SACRIFICE”

Nie chodzi ani o świetny scenariusz, ani o zaskakujące zakończenie, ale sytuację, w której Valve stawia fanów pod ścianą. Left 4 Dead opiera się na kooperacji między czterema graczami, którzy za cel mają przetrwanie apokalipsy zombie. Niestety, w The Sacrifice nie każda z postaci wytrzyma do szczęśliwych napisów końcowych. Tytułowa ofiara musi zostać złożona, na poczet pozostałej trójki graczy, aby ci mogli ukończyć kampanię.

Czytaj dalej na sPlay.pl

 

sPlay.pl to nowy blog Grupy Spider’s Web, który odpowiada na ważne pytania w czasach cyfrowej rozrywki: w co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, co obejrzeć. sPlay jest także obecny na Facebooku.

Tagi: ,

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement