Sony Xperia T – edycja specjalna

Blog Forum 29.10.2012
Sony Xperia T – edycja specjalna

Sony Xperia T występuje w specjalnej wersji agenta 007. Jednakże, jest ona moim zdaniem słaba. Nie spełni swojego podstawowego zadania, poczucia wyjątkowości u użytkowników.

Zacząć trzeba od tego, że jest dostępna tylko w Orange, co jest dobrym ruchem ze strony pomarańczowego operatora oraz posiada dużą dawkę multimediów związanych z agentem 007. Jest to wszystko bardzo pozytywne, ale moim zdaniem niewystarczające. Ja bym chciał jakiś wyróżniający ten telefon element na obudowie. Daleko mi od osób, które pokazuję swój telefon wszystkim i opowiadają na lewo i prawo jaki on jest wspaniały, ale… Mogliby gdzieś w rogu dać mało rzucające się w oczy „007″ albo „Skyfall”. Innym fajnym pomysłem było by oznaczenie numeru na obudowie, tzn. 134 (byłaby to 134 wyprodukowana specjalna wersja tego telefonu). Nie dość, że ceny były by odpowiednio wyższe niż za standardowe wersje, to i tak ciężko było by je dostać. Jestem przekonany o tym, że rozeszły by się jak ciepłe bułeczki. Gdybym wiedział odpowiednio wcześniej o takim ruchu japońskiego producenta, sam zaczął bym zbierać na wersję specjalną. Dlaczego? Ponieważ…

Ludzie lubią czuć, że są wyjątkowi!
I ja nie jestem wyjątkiem od reguły. Chciałbym mieć telefon, który różnił by się od innych nie tylko parametrami, ale byłby wyjątkowy i jedyny. Nikt by nie miał Xperii T z tym samym numerem kolekcjonerskim. Pisałem o tym we wpisie Sony – super agent? i nadal tak uważam. Sony powinno wprowadzić edycję limitowaną z prawdziwego zdarzenia. Wgrane multimedia nie są żadną gratką w czasach kiedy mogę zrobić to sam w ciągu kilku minut.

Nie wiem ile jeszcze muszę napisać apeli do Sony’ego, żeby w końcu to zrozumieli, ale miejmy nadzieję, że niedużo. Sony ze swoimi nowymi produktami ma duży potencjał! Zdawać by się mogło, że w końcu zaczęli spełniać wszystkie wymogi do tego aby znów pokazać na rynku, że trzeba się z nimi liczyć, ale… Ale nie do końca wykorzystują tej szansy. Sony to już nie jest masówka jak za najlepszych czasów współpracy z Ericssonem. Nie wierzę w to, że znów będę widział na ulicy pełno ludzi z telefonami od japońskiego producenta. Sony ma potencjał na to, żeby być wyjątkowy. Problemem jest to, że chyba sami sobie nie zdają do końca z tego sprawy. Gdy to zrozumieją wtedy zaczną na nowo spełniać marzenia…

Kondux

P.S. Wartym zaznaczenia jest fakt, że w sklepie Sony kosztuje 2099zł co jest dobrą ceną. Jest ona co prawda wysoka, ale Sony dość szybko straci na wartości i będzie ja można dostac sporo taniej.

P.S. 2 A Przepraszam, będzie jeszcze specjalne opakowanie… Super…

Tagi: ,

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement