Nowy wymiar rozrywki z Nokia Lumia 610 NFC

03.09.2012
Nowy wymiar rozrywki z Nokia Lumia 610 NFC

Dzięki zastosowaniu technologii NFC (Near Field Communication), w smartfonie Nokia Lumia 610 NFC możliwa jest bardzo łatwa komunikacja pomiędzy smartfonem i innymi urządzeniami.

Dzięki zastosowaniu technologii NFC, możemy rozszerzyć wirtualną rozrywkę o nowe interakcje, tak jak pokazano na poniższym filmie. Możemy na przykład pobawić się „resorakami”, a następnie przenieść do wirtualnego świata gier wideo.

Dzięki zbliżeniu telefonu do resoraka, aplikacja rozpoznaje jaki model samochodu wybraliśmy i już nie tylko możemy ścigać się nim po naszym biurku, ale także wziąć udział w wirtualnych wyścigach Need for Speed Undercover, które są dostępne w Windows Phone Marketplace, wybierając nasz ulubiony bolid wyścigowy.

To tylko jedno z wielu zastosowań technologii NFC zastosowanej w smartfonie firmy Nokia, które odmienia dotąd znaną wirtualną rozrywkę łącząc świat realny z tym stworzonym przez twórców gier.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dajcie spokój z Nokią 3310. Oto 9 modeli, które Nokia powinna przywrócić do życia

Przez kilka ładnych lat Nokia była dla mnie synonimem dobrego telefonu komórkowego, a później nawet smartfona. Dzisiaj pod marką Nokia wraca na rynek model 3310 – oczywiście odświeżony pod względem wyglądu, technologii i zastosowanego oprogramowania. Traktuję go wyłącznie jako ciekawostkę, bo nie potrzebuję tak prostego urządzenia. Jest jednak kilka modeli z dawnych lat i nietypowych … Continued

Felieton/Gorący temat 03.03.2017

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement