Chciałbyś czytać „The Daily”, ale nie masz iPada? Nie ma problemu?

03.02.2011
Chciałbyś czytać „The Daily”, ale nie masz iPada? Nie ma problemu?

Świat nie cierpi pustki – skoro jest „The Daily” tylko na iPadzie i potencjalnie istnieje spora grupa ludzi zainteresowanych treściami nowego wydawnictwa Ruperta Murdocha, to musi się znaleźć ktoś, kto odpowie na tę istniejącą potrzebę?

I jest. W serwisie blogowym Tumblr powstał blog „The Daily: Indexed”, który grupuje wszystkie treści pojawiające się w iPadowej gazecie. To sprytne posunięcie?, bowiem oficjalna strona The Daily działa w ten sposób, że dostęp do poszczególnych artykułów poza iPadem odbywa się wybiórczo – to znaczy ktoś musi polecić tekst wprost z aplikacji The Daily na iPadzie wysyłając do niego link mailem żeby ten ktoś mógł polecany artykuł otworzyć w sieci.

Autorzy bloga „The Daily: Indexed” rozwiązują tę niedogodność grupując w ten sposób wszystkie teksty z wydań The Daily w jednym miejscu.

Sprytne. Bardzo sprytne, tylko nie wiadomo jak długo się utrzyma. Można bowiem z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że jak tylko wydawcy „The Daily” wyczają serwis, to będą prostować.

Do tego czasu można sobie poczytać to, co inni czytają na iPadzie.

Tagi: ,

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement