Konkurs Spider’s Web: Wygraj Sony Ericsson Xperia? X10

31.01.2011
Konkurs Spider’s Web: Wygraj Sony Ericsson Xperia? X10

Spider’s Web oraz firma Sony Ericsson ogłaszają konkurs, w którym do wygrania jest smartfon Sony Ericsson Xperia? X10. Konkurs będzie trwał od dzisiaj, tj. 31 stycznia, do 6 lutego 2011 r. (niedziela). Wygra osoba, która jako pierwsza w komentarzu pod odpowiednim wpisem na Spider’s Web poda rozwiązanie, którym będzie hasło składające się z liter, które trzeba będzie odnaleźć na łamach naszego serwisu. Życzymy powodzenia! Szczegóły konkursu poniżej.

Nagrodą w konkursie jest smartfon Sony Ericsson Xperia? X10 z systemem operacyjnym Android 2.1 update 1, który był na testach redakcyjnych Spider’s Web. Nie jest to więc fabrycznie nowe urządzenie; zapewniamy jednak, że smartfon jest w bardzo dobrym stanie nie zdradzającym żadnych oznak „zużycia”. Sony Ericsson Xperia? X10 był w naszym użyciu przez około dwa tygodnie. Urządzenie jest z puli prasowej, która nie podlega warunkom gwarancyjnym.

Specyfikacje techniczne smartfonu Sony Ericsson Xperia? X10:

– kolor: Sensuous Black

– wymiary: 119,0 x 63,0 x 13,0 mm

– masa: 135 g

– ekran: 480 x 854 px (WVGA) o przekątnej 4 cale

– CPU: 1 GHz Scropion processor, Andreno 200 GPU, Qualcomm QSD8250 Snapdragon chipset

– pamięć: telefonu 1 GB, microSD – 8GB, 345 MB RAM

– aparat: 8,1 megapikseli, zbliżenie cyfrowe 16 x, nagrywanie w rozdzielczości HD (720p)

– łączność: WiFi 802.11 b/g + 3G (HSDPA 7,2 Mbps)

– system operacyjny: Android 2.1 (Eclair)

– bateria: Li-Pro 1500 mAh (BST-41), do 415 godzin czuwania w 2G oraz 425 w 3G, czas rozmów do 10h w 2G oraz 8h w 3G

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest co następuje:

– bycie fanem serwisu Spider’s Web na Facebooku

– bycie fanem firmy Sony Ericsson na Facebooku

– zgłoszenie do konkursu poprzez poinformowanie o konkursie na Spider’s Web swoich znajomych/obserwujących w wybranym medium społecznościowym poprzez załączenie linka prowadzącego do niniejszego wpisu

Konkurs:

– Konkurs polega na odgadnięciu hasła, które składać się będzie z liter ukrytych w wybranych wpisach Spider’s Web, które pojawiać się będą pomiędzy 31 stycznia a 6 lutym 2011 .

– W wybranych wpisach – włącznie z wpisami w mini blogu będą umieszczane instrukcje do znalezienia liter, z których składa się konkursowe hasło.

Kolejność wskazywanych przez nas liter będzie dowolna, co oznacza, że oprócz odnalezienia wszystkich liter hasła, trzeba będzie również je odgadnąć zestawiając w odpowiedni sposób litery.

Wygrywa osoba, która jako pierwsza poda prawidłowe hasło w formie komentarza pod wpisem, w którym pojawią się instrukcje do odnalezienia ostatniej litery hasła

– Wszystkie zgłoszenia przed podaniem przez nas instrukcji do znalezienia ostatniej litery (choćby zawierały poprawne hasło) nie będą brane pod uwagę.

Życzymy powodzenia!

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement