Przepraszam jak do jade do Wrocławia?

05.03.2009
Przepraszam jak do jade do Wrocławia?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy na rynku internetowym mamy pełen wysyp serwisów związanych z rozkładem komunikacji miejskiej. Pisałem już m.in. o trafi.net, autobuser.pl, przesiadki.pl czy jakdojade.pl. Kilka dni temu odwiedziłem ten ostatni i ku mojemu zdziwieniu zauważyłem kilka ciekawych aktualizacji.

Po pierwsze pojawiła się wersja mobilna serwisu dostępna pod adresem m.jakdojade.pl. Po drugie dopracowane zostało wyszukiwanie ścieżki podróży, a po trzecie (co zaskoczyło mnie najbardziej) dodany został rozkład komunikacji dla drugiego miasta, Wrocławia. W tym momencie należy wspomnieć, że dotychczas można było korzystać tylko z wyszukiwania połączeń w Poznaniu.

Oprócz tych nowości dodano możliwość wysłania linku z trasą na e-mail, szybką zmianę przystanku początkowego i końcowego trasy, a także zaprojektowano nową tablicę przystanków. Co ciekawe twórcy postanowili dodać także wyliczanie jak najmniejszej kwoty jaką trzeba wydać na bilety.

Jestem pełen podziwu dla zespołu i czekam na kolejne miasta. Widać, że na tym obszarze rynku zaczyna się całkiem niezła rywalizacja.

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement