Jest Kindle na iPhone

04.03.2009
Jest Kindle na iPhone

Amazon przechodzi do ofensywy ze swoim szlagierowym produktem – Kindle. Niedawno wydano nową wersję tego niezwykle popularnego elektronicznego czytnika książek, gazet i magazynów, a wczoraj zaprezentowano w AppStore firmową aplikację na iPhone. Kindle na iPhone ma powalczyć z inną aplikacją do czytania książek na telefonie Apple – Stanzą.

Pojawienie się Kindle w AppStore jest z pewnością pokłosiem niesamowitego sukcesu Stanzy. Miłośnicy słowa pisanego będący zarazem użytkownikami iPhone’a wprost oszaleli na punkcie książek, które da się czytać na ich urządzeniach. Teraz mają możliwość pobrania za darmo aplikacji lidera na rynku elektronicznych czytników książek, czyli Amazon.

Z Kindle na iPhone miłośnicy literatury będą mieli dostęp do ponad 240 tysięcy książek z biblioteki Amazon. Wystarczy zalogować się do swojego konta na Amazon i pobrać/zachować książki w telefonie. Jeśli posiadamy również fizyczną wersję Kindle każda przeczytana strona czy to na Kindle iPhone, czy właśnie na Kindle będzie zsynchronizowana poprzez serwery Amazon.

Niestety w Kindle iPhone istnieje możliwość pobierania jedynie książek, bez elektronicznych wersji gazet oraz magazynów. Nie da się również kupować książek prosto z aplikacji na iPhone. Trzeba to tego użyć albo strony Amazon lub fizycznej wersji Kindle.

Niemniej jednak nawet z tymi obostrzeniami wygląda na to, że Kindle na iPhone będzie wielkim sukcesem. Ciekawe czy i jak odpowie na nią Stanza.

Kindle na iPhone do pobrania z iTunes
Szczegółowe informacje na temat Kindle na iPhone tutaj.
Świetna recenzja fizycznego czytnika Kindle (w porównaniu do iPoda) tutaj.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement