Rozpisał się "Next" o Apple

18.02.2009
Rozpisał się "Next" o Apple

Jeśli macie kilka zbędnych złotych w kieszeni to pędźcie do kiosku po nowe wydanie magazynu „Next„. Roi się w nim od artykułów o Apple.

„Apple to ja”, „Patent na iPhone’a” oraz „Srebrne jabłko w cenie” to tytuły artykułów tylko o Apple i jej produktach. Wzmianki o Apple znajdziemy również w artykułach „Nadchodzi nowe”, „Hit It 2008”, oraz „W poszukiwaniu Doliny Krzemowej” – wszystko w najnowszym wydaniu „Next”.

Czyż to nie symptomatyczne, że coraz częściej pisze się o Apple w polskich mediach? Jeszcze kilka lat temu artykuły o Makach, czy iPodach pojawiały się w polskiej prasie raz na kilka miesięcy, a teraz proszę: historia Steve’a Jobsa w Apple, recenzja nowego MacBooka (taka sobie) oraz informacje o iPhone w jednym tylko numerze.

Oby jeszcze profesjonalizm polskich dziennikarzy decydujących się na pisanie o Apple i jej produktach był nieco wyższy (kilka śmiesznych błędów i błędnych stereotypów znajdzie się w najnowszym „Next”). No, ale nie można mieć od razu wszystkiego, nieprawdaż?

AKTUALIZACJA: Ups, jeszcze jeden artykuł „wzmiankowy” o iPhone w nowym „Next”: „Prawdziwy rywal iPhone’a”. Poważna sprawa…

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement