Darmowa nasza-klasa?

22.02.2009
Darmowa nasza-klasa?

Kilka miesięcy temu NK wprowadziła kilka płatnych usług. W tamtym momencie w internecie, aż zagrzmiało, że jak to serwis „dla (czytaj: należący do) wszystkich polaków” ma być płatny? Od tamtego czasu NK nie wprowadza już płatnych usług, ale za to próbuje zarabiać w inny sposób. I dobrze, bo według mnie wizerunek polskiego idola internetu dużo stracił przez poprzednią akcję. Szczególnie, że w sieci pojawiła się globalna fala niechęci i lekko mówiąc dezaprobaty, powstały nawet wlepki informujące: „Nie będę płacił za Naszą Klasę”. Wtedy na fali tych wydarzeń zaczął promować się serwis NKfree.pl, a właściwie zespół ludzi, którzy dopiero mieli przygotować odpowiedni portal. Miało być ładnie, pięknie i za darmo. Tymczasem wygląda na to, że była to tylko zgrabnie przygotowana akcja zdobycia danych teleadresowych milionów polaków, bez potrzeby wertowania NK. Start portalu był odkładany i odkładany i chyba już nigdy on nie zadziała. Zwłaszcza, że o płatnych opcjach na NK zrobiło się cicho, internauci zaakceptowali zmiany i nasza-klasa.pl odnotowała ostatnio niespotykana dotychczas liczbę rzeczywistych aktywnych kont w serwisie:

Klasowicze, dziękujemy za Waszą niesłabnącą sympatię! W styczniu w nk zalogowało się prawie 13 milionów Internautów (w tym 12,2 mln właścicieli kont rzeczywistych) ? najwięcej od początku istnienia serwisu.

Tak więc wszystko wskazuje na to, że NK rozwija się w dobrym kierunku, a inne serwisy na niej się wzorujące nie mają zbytnich szans na przetrwanie, czy jak pokazuje przykład NKfree.pl nawet na start.

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement