Kolejny numer już w kioskach – NEXT 11/2008

22.10.2008
Kolejny numer już w kioskach – NEXT 11/2008

Dzisiaj w kioskach pojawił się nowy numer NEXTa (11/2008). Jak zwykle każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Ja ze swojej strony polecam kilka tekstów, które na prawdę warto przeczytać.

Pierwszy z nich to Test porównawczy monitorów Full HD, czyli o rozdzielczości ekranu 1920×1200. Jest to chyba jeden z lepszych momentów, kiedy warto wymienić monitor. Szczególnie kiedy korzystałeś dotychczas z 17 calowego LCD, a jesteś grafikiem, czy oglądasz dużo filmów. Warto chociaż by wspomnieć, że za zwycięzcę testu trzeba zapłacić jedynie 1200 złotych.

Kolejnym z tekstów, które czytałem jeszcze przed drukiem był raport internet pt. Reklama behawioralna w internecie. Już dawno temu wiele mówiło się o dopasowaniu reklam do gustów internauty, tym razem te pomysły powoli zaczynają wchodzić w życie. Pytanie tylko, czy bez oporów podzielimy się swoimi personalnymi danymi w zamian za spersonalizowane reklamy.

Jest jeszcze jeden artykuł, który chciałbym polecić. Mowa o tekście z technologii o DirectX 11 – Rewolucja w renderingu. Znajdziemy w nim informacje na temat wszystkich nowinek jakie można znaleźć na temat API, bibliotek multimedialnych.

PS. Nie skromnie polecam także tekst o łamaniu zabezpieczeń iPhone’a i wgraniu najnowszego oprogramowania w wersji 2.1. Dla wszystkich posiadaczy telefonu Apple, którzy bali się wykonać update lub złamać zabezpieczenia swojego multimedialnego cacka, gadżetu.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Advertisement