Google z repertuarem filmów

17.10.2008
Google z repertuarem filmów

Polskie Google we współpracy z portalami filmowymi m.in. e-recenzje.info, www.film.org.pl, film.interia.pl, film.onet.pl, www.filmoviec.webd.pl, mojekino.info i www.kinomaniaki.com udostępniło możliwość wyszukiwania repertuarów polskich kin i recenzji granych w nich filmów. Żeby skorzystać z opcji wystarczy odwiedzić stronę www.google.pl i w wyszukać tytuł filmu. Spowoduje to wyświetlenie się oprócz wyników wyszukiwania, boxa z możliwością przejrzenia repertuaru kin, w danym mieście, w których pokazywany jest film, którego nazwę wpisaliśmy. Klikając na link Recenzje można przy okazji sprawdzić, co inni internauci sądzą o naszym wyborze.

Ktoś mógłby zarzucić, że nie pamięta tytułu filmu tylko chciałby sprawdzić repertuar kina. Nic prostszego, wystarczy odwiedzić stronę www.google.pl/movies i w odpowiednim polu wpisać miejscowość, której repertuar kin ma być wyświetlony.

Muszę przyznać, że kolejny pomysł Google, który jest idealny w prostocie może zdobyć większą popularność. Nie wiem jak wy, ale ja wolę szybko odnaleźć repertuar kin i sprawdzić, gdzie co jest wyświetlane, niż przebijać się przez gąszcz odnośników na stronach typu filmweb.pl.

PS. Oczywiście jedną z dodatkowych opcji jest możliwość sprawdzenia na mapie, gdzie dane kino się znajduje. Nie mniej przydatne są opcje sortowania według odległości do kina, popularności filmu, oceny filmu lub tytułu filmu.

Advertisement

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Advertisement
Advertisement