WorkIT – praca dla informatykow lezy na ulicy

29.09.2008
WorkIT – praca dla informatykow lezy na ulicy

W poprzednim tygodniu oficjalnie wystartował serwis WorkIT (należący do grupy NetGuru). Zamiarem twórców jest pośrednictwo w ofertach pracy tylko i wyłączenie dla rynku IT. Zostanie to osiągnięte przez weryfikację informacji od potencjalnego pracodawcy. Ciekawy jest także sposób dystrybucji ogłoszeń. Są one prezentowane nie tylko na stronie głównej serwisu, ale także na stronach partnerów (mój blog także do nich należy, dlatego pod każdym postem możecie znaleźć zestaw linków z aktualnymi ofertami pracy), którzy także są weryfikowani pod względem treści znajdujących się na prowadzonych przez nich stronach.


Taki model ogłoszeń został zainspirowany badaniami, w których wynikach znajdziemy informacje o tym, że informatyk sam z siebie rzadko zmienia pracę. Najczęściej odbywa się to wtedy kiedy znajdzie się na prawdę dużo lepszą ofertę lub zgłosi się do nas headhunter i zaproponuje nieporównywalnie lepsze warunki. W tym modelu z powodzeniem działają amerykańskie serwisy Authentic Jobs i Krop. Natomiast WorkIT, to pierwsze tego typu przedsięwzięcie na polskim rynku (jeśli szybko nie pojawi się konkurencja to WorkIT zgarnie wszystkie najbardziej poczytne blogi i strony technologiczno-internetowe w Polsce).

Za Yashke: Zapraszam do dodawania ofert na WorkIT.pl – na początek cena jest bardzo promocyjna i warto wypróbować skuteczność serwisu przez ten okres ?rozruchowy?.Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement