Prawie nowe iPody

17.09.2008
Prawie nowe iPody

Zobacz najnowsze iPody w akcji, wypróbuj nowe funkcje Genius i Shake to Shuffle to hasła mające wzbudzić zainteresowanie nowymi produktami Apple podczas konferencji, która odbyła się dzisiaj w Warszawie i prezentować miała nowe produkty tej marki.

Jednym z głównych punktów podczas konferencji była prezentacja nowych kolorów odtwarzaczy. Naprawdę jest to powód do dumy, zważywszy na fakt że jeszcze nie tak dawno nie wszystkie kolory z uboższej w tamtym okresie listy były dostępne w Polsce. Rozważania na temat czy kolorem który najbardziej spodoba się kupującym będzie w tym roku czarny, różowy czy też klasyczny srebrny są moim zdaniem objawem faktu, że tak naprawdę w ofercie tej firmy niewiele się zmieniło.

Jeśli chodzi o supernowe funkcje Genius i Shake to Shuffle, pierwsza z nich może mieć jakieś uzasadnienie i jakiś procent osób może z niej skorzysta, ale czy jest to funkcja zasługująca na miano jednej z dwóch największych innowacji w nowych iPodach?

Shake to Shuffle ciężko w ogóle ocenić. Moim zdaniem Apple powinien zastanowić się nad wprowadzeniem funkcji Shake w odmianach wielokierunkowych. Przecież odtwarzacz nie musi mieć przycisków aby nim sterować. To byłoby coś. Kawałek plastiku i instrukcja jak nim trząść aby uzyskać oczekiwany efekt.

Ogólnie nowe funkcje najnowszych odtwarzaczy iPod są mało porywające. Na uwagę zasługuje umieszczenie przycisku regulacji głośności na urządzeniu. Jest to chyba najbardziej pozytywna zmiana w nowych odtwarzaczach. Pytanie brzmi jedynie dlaczego tego przycisku nie było tam zawsze. Projektanci iPoda twierdzili że jest on niepotrzebny, a jednak zdanie zmienili.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement