gPhone nadchodzi wielkimi krokami – premiera już 23 września

18.09.2008
gPhone nadchodzi wielkimi krokami – premiera już 23 września

Zapowiedziane zostały już ceny abonamentowe nowego telefonu marki HTC znanego jako Dream, które ma być pierwszym telefonem wyposażonym w system Google Android. Za urządzenie w dwuletnim abonamencie T-Mobile trzeba będzie zapłacić 199-200$. Wcześniej oczekiwano kwoty rzędu 150$ za kontrakt dwuletni i 400$ bez kontraktu. Jeśli zaproponowana cena rzeczywiście zostanie utrzymana to nie będzie to mocno konkurencyjna oferta, w porównaniu do tej jaką przedstawiło AT&T dla iPhone’a, który na dzień dzisiejszy jawi się jako główny konkurent nowego telefonu HTC.

Rozważania na temat atrybutów nowego systemu, jak i porównywanie go z produktem Apple odłożyć trzeba do momentu wprowadzenia produktu na rynek. Oficjalna premiera oferty T-Mobile dla telefonu HTC Dream z Androidem ma się odbyć 23 września o godzinie 10:30 w Londynie.

Z wielką niecierpliwością czekam na możliwość przetestowania urządzenia z nowym systemem, którego jedną z głównych zalet będzie możliwość instalacji na wielu różnych telefonach jak odbywa się to w przypadku standardowych systemów operacyjnych.

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement