Sieć darmowych hotspotów dla iPhone’a

01.08.2008
Sieć darmowych hotspotów dla iPhone’a


Free-hotspot.com zaoferuje użytkownikom iPhone’a i iPoda touch darmowy dostęp do sieci 3,5 tysiąca hotspotów WiFi w najbliższych trzech miesiącach.

Wiceprezes firmy, Brandon Meyers, mówi: „Zaawansowane urządzenia WiFi, takie jak iPhone i iPod touch sprawiają, że darmowe i otwarte punkty bezprzewodowego dostępu do Internetu są pożądane przez użytkowników tych mobilnych urządzeń”.

Nie ma jednak nic za darmo. Najprawdopodobniej użytkownicy hotspotów free-hotspot.com będą musieli zaakceptować oglądanie reklam w zamian za dostęp do Internetu.

„Czujemy, że nasza paneuropejska sieć szczególnie przypadnie do gustu menedżerom, którzy podczas swoich podróży służbowych zmuszeni są do ponoszenia wysokich kosztów roamingu za użycie transferu danych”, dodaje Meyers.

Meyers obiecuje, że free-hotspot.com zaoferuje 5 tysięcy darmowych hotspotów na terenie całej Europy do końca 2008 roku.

Ciekawe tylko ile z tych hotspotów znajdzie się w Polsce. Zapewne niewiele, więc może jest to dobry pomysł na biznes dla jakieś firmy w Polsce?

Tagi:
Advertisement

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Advertisement
Advertisement