I już są? ceny iPhone’a 3G w Polsce

19.08.2008
I już są? ceny iPhone’a 3G w Polsce

Najpierw Era, potem Orange – w takiej kolejności dwie sieci mobilne w Polsce, które zaproponują klientowi najnowsze dziecko firmy Apple, podały taryfy iPhone’a 3G dla klienta polskiego.

Oferty są dość zbliżone do siebie i w zasadzie odbyło się bez większych niespodzianek.

12 sierpnia Era informowała, że na jej stronach na szczegóły oferty iPhone zapisało się ponad 20 tysięcy osób. Orange z kolei raportował wczoraj, że na ich stronach zarejestrowało się ponad 33,5 tysiące osób zainteresowanych ofertą iPhone’a. Można więc w przybliżeniu oszacować wstępny popyt na telefon Apple w pierwszym rzucie – około 50 tysięcy.

Ciekawie zapowiada się dzień premiery iPhone’a w Polsce, 22 sierpnia, a w zasadzie jeszcze wcześniej, bo 21 sierpnia. Era zapowiada specjalną imprezę pod swoją siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 181, która rozpocznie się 21 sierpnia o godzinie 19:00 i potrwa do późnej nocy. Ponoć przewidziano różne atrakcje i niespodzianki. Orange zaprasza do wybranych 22 salonów na terenie całej Polski także 21 sierpnia, ale na godzinę 21:00. Jak informuje operator, odbędą się tam specjalne imprezy i atrakcje, które urozmaicą czas oczekiwania na rozpoczęcie sprzedaży. W programie są liczne niespodzianki dla kolejkowiczów.

Zapowiada się niezwykle interesująco?

Tagi:

Dołącz do dyskusji

Advertisement