Czy zmienisz oblicze Internetu w ciągu 24 godzin?

26.08.2008
Czy zmienisz oblicze Internetu w ciągu 24 godzin?

Wszyscy już napisali, ale uważam, że sprawa na prawdę warta ogłoszenia.

Masz pomysł na start-up, który zrewolucjonizuje Internet? Całodobowe programowanie to dla Ciebie czysta przyjemność? HackFest wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom!

Pierwszy w Polsce 24-godzinny Maraton Programistyczny HackFest to kolejna, po spotkaniach Barcamp Poznań, inicjatywa podjęta przez Netguru. Tym razem do stolicy Wielkopolski zjadą się programiści z pasją i pomysłami, którzy udowodnią, że 24 godziny to wystarczający czas na stworzenie aplikacji chwytającej za serca.

Podczas maratonu zespoły złożone z maksymalnie trzech osób, będą konkurować ze sobą w tworzeniu najciekawszych serwisów i aplikacji na wybrany przez siebie temat. Przygotowane projekty ocenią Internauci, którzy przez dwa tygodnie będą głosować na ich zdaniem najbardziej interesujący pomysł i najlepsze wykonanie. Uroczyste ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród odbędzie się na pierwszym powakacyjnym spotkaniu Barcamp Poznań.

Dlaczego warto wziąć udział w maratonie HackFest?
– spędzisz dobę w doborowym towarzystwie night-koderów
– staniesz przed szansą wygrania atrakcyjnych nagród
– dowiesz się jak Twój projekt postrzegają Internauci
– nawet jeśli nie będziesz wstanie przyjechać do Poznania, będziesz mógł wziąć zdalny udział w maratonie.

Hackfest rozpocznie się 5 września (piątek), o godz. 18:00 i potrwa dokładnie 24 godziny. Już teraz zarezerwuj sobie czas. Szczegółowe informacje odnośnie maratonu HackFest znajdziesz na www.hackfest.pl.

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Advertisement
Advertisement